Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Kodak Scanza Film Tarayıcı ve Çevirici
Kodak Scanza Film Tarayıcı ve Çevirici
07.02.2018 18:46

Eastman Kodak Company Kuzey Amerika lisanslı markası C+A Global, Kodak Scanza dijital film ve slayt tarayıcıyı piyasaya sürdü. Filmden JPEG’e çok yönlü tarayıcı, 35mm, 126, 110, Super 8 ve 8mm negatifler ve slaytlar dahil çeşitli formatları dijitalleştirip iyileştirilmiş 14 megapiksel ve enterpolasyonlu 22 megapiksel dijital dosyalar haline getiriyor. Ardından resimler kayıt, paylaşım, baskı ve düzenleme için bir SD kart aracılığıyla herhangi bir Mac veya PC bilgisayara aktarılabiliyor. Eksiksiz pakette slayt ve negatifleri taramaya başlamak için gereken her şey var; çeşitli film adaptörleri ve yuvaları, dahili bir renkli LCD ekran, kullanımı son derece kolay bir çalışma arayüzü, ve aygıt bağlantıları için çoklu kablolar.

Kodak Scanza tarayıcının sezgisel kullanıcı arayüzü filmlerin kalitesini zenginleştirme, ideal resim renklendirme için RGB düzeylerini ve parlaklığı ayarlama imkanı veriyor. Tarayıcının galeri moduyla resimler slayt gösterisi olarak izlenebiliyor, çevrilip döndürülebiliyor ve silinebiliyor.

Filmden JPEG’e hızla çevrim

Scanza tarayıcının güçlü 14 megapiksel sensörü 35mm, 126, 110, Super 8 ve 8mm negatiflerle slaytlardan resimleri üstün HG netliğinde yakalıyor, isteğe bağlı bütünleşik enterpolasyon ayarı resimleri 22 megapiksele kadar zenginleştirebiliyor.

3.5 inç LCD ekran

Yüksek tanımlı dahili LCD renkli ekrandaki ayarlanabilen parlaklık ve kolay tilt sayesinde kullanıcılar tarayıcının çeşitli ayarlarıyla resimleri kolayca düzenleyebiliyorlar. 

Adaptör

Kodak Scanza tarayıcı hızlı ve esnek çalışma için çeşitli negatifleri ve slaytları çevirmek için çok sayıda film yuvası ve adaptörüyle teslim ediliyor. Geniş tek dokunuşlu butonlar tek adımda tarama ve kaydetmeye olanak veriyor.

Sezgisel kullanıcı arayüzü

Tarayıcının net ve parlak LCD akranı üzerinde görüntülenen kullanıcı arayüzünde, tepsi ve rehber, kolay dolaşımlı resim düzenleme yetenekleri ve kayıtlı resimler üzerinde tarama için bir galeri var. 

HDMI ve video kabloları

Kodak Scanza tarayıcıda resim taramaya başlamak için gereken her şey var; televizyonda izleme için HDMI ve video kabloları, AC adaptör, USB enerji kablosu ve film temizleme fırçası. 


Ürün Scanza Film Tarayıcı ve Çevirici 
Marka Kodak
Web www.kodakphotoplus.com

En Çok Görüntülenenler
Dergi