Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > beyerdynamic TG Wireless Manager Kablosuz Sistem Yazılımı
beyerdynamic TG Wireless Manager Kablosuz Sistem Yazılımı
13.02.2018 10:12

NAMM Show 2018 fuarında beyerdynamic bir ağ arayüzüyle kablosuz sistemleri merkezi olarak izleyebilen ve denetleyebilen TG Wireless Manager adlı yeni yazılım programını tanıttı. Net düzenlenmiş sezgisel kullanıcı arayüzü ve anlaşılır özellik isimleri, kullanımı özellikle basitleştiriyor.

Uzaktan kumandanın yanı sıra, TG Wireless Manager sadece beyerdynamic sistemleri değil piyasadaki diğer firmaların ürünleri için de intermodülasyonsuz frekans düzenlemelerinin hesaplanmasını sağlıyor. beyerdynamic sistemleri çevrim dışı da yapılandırılabilerek, bir etkinlik öncesinde birden fazla kanalın kurulum ayarlarının kolayca yapılabilmesine imken veriyor. TG 1000 dijital ürün gibi beyerdynamic kablosuz sistemler için kullanıcı gruplarının oluşturulmaları yararlı oluyor.

Bütünleşik bir tarama işlevi sayesinde TG Wireless Manager ile canlı uygulamalar sırasında RF ortamının koşulları kesintisiz olarak izlenebiliyor. Güvenilir olarak çalışılabilecek mesafe, bir “yürüme testi” ile kolayca belirlenebiliyor.

Net çalışma

TG Wireless Manager arayüzü profesyonel düzeniyle etkileyici; akıllı tasarımı net bir genel görünüm veriyor ve zayıf ışıklı ortamlarda bile hızlı dolaşıma imkan veriyor. Layout menü başlığı ile her bir kanalın görüntüsü belli gereksinimlere göre ayarlanabiliyor. Her kanala ayrı bir renk ve serbestçe seçilebilen bir resim atanarak, çalışma arayüzü daha da verimli bir şekilde düzenlenebiliyor.

Kanallara ayrı ayrı isimler verilebiliyor ve her kanalın frekans, yayın gücü gibi özellikleri ayarlanabiliyor. Asıl isimden bağımsız ek bilgiler (örneğin sahne donanımı üzerinde radyo kanalının yönlendirilmesi) yazılım içerisinde bir eklenti olarak saklanabiliyor. 

Online

TG Wireless Manager ile yaratılan bir proje offline modda hazırlandıktan sonra Go Online butonuna basılarak aktif hale getirilebiliyor. Ayarlar projeden internete bağlı olan aygıtlara, ya da tam tersi, aygıtlardan projeye aktarılabiliyor.  

Yürüme testi

HF kapsama alanı bir yürüme testi ile yerinde kolayca test edilebiliyor. Bu işlevin görüntülendiği ayrı bir pencere, ekranda istenen yere konabiliyor. İstenen kanal seçildikten sonra olayın çevresinde ilgili vericiyle birlikte yürünüyor. 

Frekans ayarı

TG Wireless Manager örneğin DVB-T kaynaklı olası girişimleri belirlemek için HF spektrumunu tarama seçeneği sunuyor. Frekans aralığının ve istenen çözünürlüğün, taramayı başlatmadan önce belirlenmesi gerekiyor. Tek bir tarama ya da sürekli tarama gerçekleştirilebiliyor. Tarama istenen anda durdurulabiliyor. 

Frekans hesaplama

Frequency calculation program sekmesi altında çok kanallı bir frekans ayarı hesaplanabiliyor. Tüm beyerdynamic kablosuz mikrofonları frekans değişkenleriyle birlikte bu yazılımda kaydediliyor ve doğrudan kullanılabiliyor. Üçüncü firmaların sistemleri de ayarlanabiliyor. Her ayar, mümkün olan en yüksek kanal sayısı ile üç güvenlik seviyesinde maksimum yayın güvenilirliği arasında bir denge ile hesaplanabiliyor. 

TG Wireless Manager yazılımı Windows ve MacOS bilgisayarlara beyerdynamic web sitesinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.


Ürün TG Wireless Manager Kablosuz Sistem Yazılımı
Marka beyerdynamic
Firma Nefan
Telefon 0212 288 41 39
Web
www.nefan.com

En Çok Görüntülenenler
Dergi