Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Transvideo CineMonitorHD Evolution Monitörü
Yeni Transvideo CineMonitorHD Evolution Monitörü
14.02.2018 12:41

CineMonitorHD Evolution monitörün üstün araçlarından biri olan LensReader, /i ve LDS lenslerin lens malzeme verilerini gerçek zamanda okuyor ve görüntülüyor. Bir CineTape Measure özelliği ise ölçülen mesafeyi gerçek zamanda gösteriyor.

Üretim kalitesi

CineMonitorHD Evolution tamamen kapalı, deliksiz ve fansız hassas işlenmiş alüminyum kasası, ekranı koruyan son teknoloji optik camı ve galvanik yalıtımıyla üretim kalitesinde yeni bir düzeye erişiyor.

Açık hava ve stüdyoda

8, 10, 12, 15 inç ekran boyutlu eSBL ve 6, 8 inç X-SBL modelleri mevcut. Gölgeliksiz kuvvetli güneş ışığı altında kullanıma göre tasarlanan eSBL ve X-SBL, görüntünün hem karanlık hem aydınlık alanlarında ayrıntıları açığa çıkarıyor.

Yeni CineMonitorHD8 X-SBL Evolution

Sekiz inç SuperBright monitör CineMonitorHD8 X-SBL Evolution, eksiksiz bir araç paketi içeriyor. Sağlam ve toz girmesine karşı tamamen kapalı (deliksiz, fansız) özenle işlenmiş alüminyum gövdeye ve yüksek kaliteli konnektörlere sahip. Geniş izleme açılı ekran 2500 Nit’e kadar parlaklık sunuyor ve askeri türden optik birleşmeli yansıtma önleyen bir camla korunuyor. Opsiyonel kablosuz VirtualHorizon modülüne bağlantı için Bluetooth işlevi ve ivme düzeltmeli VirtualHorizon2 özelliğine sahip.

Serideki modeller:

  • CineMonitorHD6 X-SBL Evolution
  • CineMonitorHD8 eSBL Evolution - yeni
  • CineMonitorHD10 eSBL Evolution - yeni
  • CineMonitorHD12 eSBL Evolution – yeni

Transvideo ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.