Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Akratek FORPROMPT ile BVE Fuarındaydı
Akratek FORPROMPT ile BVE Fuarındaydı
02.04.2018 10:19

Akratek, 2017 yılından beri hızlı adımlara ilerlediği ihracat hedeflerinde bir ilki daha gerçekleştirdi. Her yıl İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen BVE fuarında tek Türk firması olarak stant açarak prompter’larını gösterme fırsatı yakaladı. FORPROMPT markalı ürünlerinin sergilendiği Akratek standına ilgi oldukça fazlaydı. 

Fuardaki ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Akratek Genel Müdürü Selahattin Acaroğlu sözlerine şöyle devam etti: “Fuar maratonunun ardından yaptığımız değerlendirme sonucunda FORPROMPT markası ve ürünlerinin dünyadaki bilinirliğini artırmak bizim adımıza büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Sektör ile ilgili önem taşıyan ve bizim katılım sağladığımız her fuarda gördüğümüz, sağlam ve doğru adımlar atarak yolumuza devam ettiğimiz yönünde.

 

Bu bağlamda önümüzdeki en önemli fuarlardan biri olan IBC’de müşterilerimize Ar-Ge faaliyetlerimizi hızlandırdığımızı ve ürün çeşitliliğimizi arttırdığımızı göstermek için çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bundan sonraki hedefimiz mevcut kalitemizi daha da arttırarak global piyasada edindiğimiz yeri daha da sağlamlaştırmak olacaktır.

Son 10 yılın en soğuk haftasını yaşayan karla kaplı Londra’daki fuarda 17 inç stüdyo ve konferans prompter’ların 1000 cd/m² olan parlak modelleri gösterildi. Ürünler son kullanıcılardan ziyade İngiltere’de pazarlama ağını oluşturmak için özellikle distribütörlere ve bayilere gösterildi. Türkiye’deki Akratek bayileri ve Londra’da yaşayan Türk sektör çalışanları da fuarda FORPROMPT standını ziyaret ederek Akratek’i yalnız bırakmadı.

FORPROMPT ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek’i arayabilirsiniz.