Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sachtler Ace XL Hidrolik Kamera Kafası
Sachtler Ace XL Hidrolik Kamera Kafası
19.11.2018 11:02

Sevilen Ace L modelinin devamı olan yeni Ace XL kamera kafası, 2 ile 8 kilogram kapasite ile orijinalinin maksimum yük kapasitesini iki kilogram arttırıyor.

Popüler Sachtler Ace serisine en son eklenen Ace XL, Blackmagic URSA Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5, Sony FS7 ve yeni Panasonic EVA1 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. Profesyonel hareket, sezgisel çalışma ve aydınlatmalı su terazisi, Ace XL’yi hiç sarsıntısız, kararlı, çok yönlü, profesyonel, hafif bir kamera desteği haline getiriyor. 

System Ace XL MS FT 75

Lastik ayaklı flowtech 75 karbon fiber tripodlu System Ace XL. 

Flowtech 75 tripod bacaklı Sachtler 1017MS System Ace XL hidrolik akıcı hareketli kamera kafası, 8 kilograma kadar ağırlıkta kameralar kullanan kameramanlara bir tripod sistemi sunuyor. Ace XL sistemi, HDSLR ve küçük boyutlu kaydedicili kameralara daha uygun, hafif bileşenlere sahipken, yayın tarzı yüksek performans sunuyor. Ace XL hidrolik kamera kafası fiberglasla güçlendirilmiş kompozit yapılı ve sadece 1.7 kg ağırlığa sahip. İki konumlu karbon fiber bacaklar sadece 2.9 kg. Böylece sistem yalnızca 5.3 kg ağırlıkta oluyor.

System Ace XL MS CF

Dijital sinema tarzı ve DSLR kameralar için orta seviyede örümcekli Tripod System Sachtler Ace XL Carbon Fiber.

Yeni Sachtler Ace XL tripod sistemi, Blackmagic Ursa Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5 ve Sony FS7 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. Profesyonel hafif kamera desteklerinde Sachtler’i endüstri standardı yapan tüm gücü sunan, hiç sarsıntısız bir ürün.

System Ace XL GS CF

Dijital sinema tarzı ve DSLR kameralara yönelik, yer örümcekli Tripod System Sachtler Ace XL Carbon Fiber.

Yeni Sachtler Ace XL tripod sistemi, Blackmagic Ursa Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5 ve Sony FS7 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. Profesyonel hafif kamera desteklerinde Sachtler’i endüstri standardı yapan tüm gücü sunan, hiç sarsıntısız ve hafif bir ürün.

System Ace XL MS AL

Dijital sinema tarzı ve DSLR kameralara yönelik, orta seviye örümcekli Tripod System Sachtler Ace XL Aluminium.

Yeni uygun fiyatlı Ace XL AL (alüminyum) ve Ace XL MS AL tripod sistemleri, karbon fiber benzerlerinin avantajlarını daha düşük fiyatlarla sunuyor. Ace XL 75mm kamera kafası iki ila sekiz kilogram arası geniş bir aralıktaki yükleri taşıyor ve Blackmagic Ursa Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5 ve Sony FS7, A7S, Panasonic EVA1 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. 

System Ace XL GS AL

Dijital sinema tarzı ve DSLR kameralara yönelik, yer örümcekli Tripod System Sachtler Ace XL Aluminium.

Yeni uygun fiyatlı Ace XL GS AL (alüminyum) ve Ace XL MS AL tripod sistemleri, karbon fiber benzerlerinin avantajlarını daha düşük fiyatlarla sunuyor. Ace XL 75mm kamera kafası iki ila sekiz kilogram arası geniş bir aralıktaki yükleri taşıyor ve Blackmagic Ursa Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5 ve Sony FS7, A7S ve yeni Panasonic EVA1 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. 

Ace XL

Dijital sinema tarzı ve DSLR kameralara yönelik, Fluid Head Sachtler Ace XL.

Yeni Sachtler Ace XL kamera kafası Blackmagic Ursa Mini Pro, Canon C200 ve C300 Mark 2, Panasonic GH5 ve Sony FS7 gibi dijital sinema tarzı kameralar için ideal. Profesyonel hafif kamera desteklerinde Sachtler’i endüstri standardı yapan tüm gücü sunan, hiç sarsıntısız hareket eden, son derece hafif bir ürün.

Sachtler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.