Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Transvideo Monitörler
Yeni Transvideo Monitörler
20.11.2018 17:19

CineMonitorHD6 SBL+ Evolution 

Altı inç ekranlı SuperBright monitör CineMonitorHD6 SBL+ Evolution, eksiksiz bir araç paketi sunuyor. Hassas olarak işlenmiş alüminyumdan dayanıklı ve tamamen kapalı yapısında delik ve gürültülü fan yok. 2000 nit parlaklıkta, az yansıtmalı ekrana ve yüksek kaliteli konektörlere sahip. 4:3 ekranı iki kısma ayrılmış; asıl görüntü 16/9 formatında gösterilirken, araçlar ve ölçümler ekranın geriye kalan boş kısmında görüntüleniyor. 

CineMonitorHD6 SBL+ Evolution açık havada izleme veya renk izleme olarak 2 farklı çalışma moduna ayarlanabiliyor. Full Bright modunda hem koyu hem parlak yerlerdeki ayrıntılar korunuyor.

StarliteHD+ 

Beş inç ekran boyutlu OLED dokunmatik monitör ve kaydedici, yeni bir arayüz yaklaşımıyla kullanıcıyı anlaşılmaz ve sonsuz aşamalı menülerden kurtarıyor. 

Havacılıkta kullanılan sınıftan alüminyumdan kasası son derece sağlam olan aygıt için pil desteğinden çıkarılabilen güneşliğe kadar çok sayıda aksesuar var. 3G SDI Level A ve Level B sinyalleri kabul ediyor.

StarliteRF-a V2 paketi

StarliteRF-a Transvideo’nun 5 inç OLED kablosuz kaydedicili monitörünün ARRI Alexa Mini ve AMIRA kameraları uzaktan kumanda eden gelişmiş özeliklere sahip bir modeli. Kitte StarliteRF-a monitör ile verilen özel bir kablo ile EXT soketine bağlanan bir TitanHD2 Tx var. 

StarliteRF-a V2 yüksek çözünürlüklü görüntü ve düşük gecikme sağlıyor. V1’den V2 sürümüne ücret karşılığı yükseltme mümkün.

StarliteRF ve StarliteRF-a V2 yükseltme

  • StarliteRF veya StarliteRF-a monitörün V2’ye yükseltilmesi yüksek çözünürlük ve düşük gecikme sağlıyor.
  • Yükseltme sadece Fransa’daki fabrikada yapılıyor.

Transvideo ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.