Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Freefly WEDGE Lens Kontrol Sistemi
Freefly WEDGE Lens Kontrol Sistemi
23.02.2019 16:31

MöVI Controller ile yeni Freefly WEDGE birlikte kullanılarak lensler eksiksiz denetlenebiliyor. Freefly WEDGE piyasadaki tüm 3 eksenli (odak, iris, zoom) lens kontrol sistemlerinden daha küçük. En kararsız kurulumlara bile uyum gösteriyor.

MöVI için optimizasyon

Freefly WEDGE en baştan itibaren MöVI için, Freefly ALTA ile bile çekim dahil her türlü çekim senaryosunda kamera lens çalışması üzerinde eksiksiz denetim sağlamak amacıyla tasarlandı. 

3 eksenli lens eşleştirme

Basit bir yüzde değer yerine fiziksel birimlerin görüntülenmesine imkan veren önemli lens bilgileri saklanabiliyor. Gelişmiş eğri uyum işlevleri odak mesafesi, açıklık ve odak uzunluğu için set lens konum noktaları arasında lensin değerini doğru olarak hesaplıyor.

Çeşitli lens motorlarıyla uyumluluk

Freefly WEDGE her türlü kamera ve lens paketiyle yapılandırırken esnekliği garantilemek için endüstri standardındaki lens motorlarının çoğuyla birlikte kullanılabilecek yapıda tasarlandı.

Uzaktan kumanda ve yapılandırma

Sette zaman kazanmak ve iş akışını hızlandırmak için lens sistemi MöVI Controller ile uzaktan yapılandırılıp denetlenebiliyor.

Manuel ve otomatik kalibrasyon

Gelişmiş moment algılama teknolojisinin imkan verdiği hızlı ve tam lens kalibrasyonu, WEDGE tarafından otomatik ya da deneyimli bir kamera asistanı tarafından manuel olarak yapılabiliyor.

Esnek yapılandırma

İstenen aralık altı sınırlar, damping, hız, moment, odak aralığı genişletme ve diğerlerinin ayarlanması, kurulumun kendi lens kontrol tarzınıza uygun olmasına imkan veriyor.

Uzun mesafeden kontrol

Güçlü bir 2.4 GHz radyo frekansı sayesinde, görüş alanında engel olmamak koşuluyla 365 metreye kadar mesafelerden eksiksiz görüntü denetimi.

Evrensel montaj noktaları

WEDGE’nin MöVI’ye aynen tekrarlanabilir ve sıkı montajı için bütünleşik bir MöVI kamera üzeri plakası veriliyor.

Standart kamera kontrolü

Freefly WEDGE ve MöVI Controller ile bütünleşme için özel tasarlanan kablo ile LANC ve Sony Multi Terminal dahil en yaygın kamera arabirimleri için deklanşör ve başlatma/durdurma işlevleri yönetilebiliyor.

Güncellenebilen aygıt yazılımı

Sistem her aygıt yazılımı güncellemesiyle geleceğe hazır olmanın avantajını sunuyor.


Ürün WEDGE Lens Kontrol Sistemi
Marka Freefly
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.