Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > RTV Montenegro’da Calrec Donanımlı Dış Yayın Aracı
RTV Montenegro’da Calrec Donanımlı Dış Yayın Aracı
27.03.2019 12:53

RTV Montenegro, Eurovision 2019 Şarkı yarışması adayını seçmek için yayınladığı Montevizija programında yeni Calrec donanımlı HD OB 6 açık hava yayın aracını kullanıyor. Bu RTV Montenegro önemli bir yapım, çünkü ilk stereo televizyon yayını ve HD çözünürlükte yayınlanıyor. Artemis Light konsol sayesinde programın ses kalitesi çok iyi.

Yeni OB aracı her iki taraftan genişletilebiliyor ve 17 adet kameraya uygun kablolandığı halde 13 Sony kamera içeriyor. Araçta EVS Max sunucular, bir Sony görüntü mikseri, Avid grafikleri, bir KSC kontrol sistemi ve Calrec Hydra 2 ses ağ yetenekleri var. OB ünitesi önemli spor yayın hak sahiplerinin prodüksiyon standartlarını karşılamaya yönelik tasarlandı.

Ulusal kamu yayıncısı RTV Montenegro üç televizyon kanalı ile iki radyo kanalı işletiyor. İçerikleri Karadağ nüfusunun yüzde doksan dokuzuna erişiyor. Artemis Light konsolun satışını Calrec çözüm ortağı Kompani DigiTV, kurulumunu sistem bütünleştirici BFE gerçekleştirdi. 

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 ve 0212 227 68 00  numaralı telefondan Calrec Türkiye Tek Yetkili Distribütörü A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.