Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Vizrt Viz Engine 4 Render Yazılımı
Vizrt Viz Engine 4 Render Yazılımı
15.06.2019 13:48

Medya içerik yaratıcılarına yönelik görsel öykü anlatım araçları üreten Vizrt, Viz Engine 4’ü sunuyor. Viz Engine’in son sürümü olan bu en güçlü canlı medya render sistemi, üstün gerçek zamanlı performans, düşük gecikmeli medya akışları, fotoğraf gerçekçiliği için etkileyici efektler ve yeni birleştirme araçları sunuyor.

Viz Engine’nin yenilikçi tasarımında, Vizrt’in şablon tabanlı iş akışı ile şık tasarımı bir araya getiren üç rende pipeline var.

Reality Fusion

Yeni Reality Fusion render pipeline gerçekçi efektler, gerçek zamanlı performans ve zengin işleme sonrası efektler eklenmesine imkan veriyor. Viz Engine 4 fiziksel tabanlı render ve küresel aydınlatma ile diğer çok sayıda tekniği kullanarak sanal stüdyolara ve arttırılmış gerçeklik grafiklerine daha önce görülmemiş gerçekçilik kazandırıyor.

Mevcut render pipeline

Sahnelerin geriye dönük tam uyumlu olması sayesinde kullanıcılar bugün kurulu, kendini endüstride kanıtlamış iş akışlarıyla devam ederken, Reality Fusion pipeline özelliklerini bütünleştirerek yeni render pipeline’a sorunsuz geçişi garantiliyor.

Üçüncü firmaların render yazılımları

Yeni Vizrt ürünü Unreal Engine 4 gibi başka firmaların sistemleriyle yakından bütünleşerek, rüzgarda savrulan ağaçlar gibi fiziksel simülasyonlar ve arka plan grafikleri için şablonlu iş akışları ile zengin fonlar katıyor.

Güç ve hız

Viz Engine 4 yayıncılık endüstrisindeki en güçlü gerçek zamanlı render çözümü ve her türlü medya SDI veya IP ekosisteminin merkezi bir parçası. Özellikleri arasında sezgisel denetim uygulamaları, dahili bir varlık yönetim aracı, grafik render, klip oynatıcılar, downstream keyer, anahtarlama işlevi ve küresel ölçekte başlıca müşterilere DVE’ler var.

Yeni Fusion Keyer ışık sarma, netleştirme filtresi, çoklu mat yüzey gibi en son teknikler kullanılarak tepeden tırnağa en iyi bindirme performansı sunmak için tasarlandı. Sonuç olarak elde edilen pipeline gerçek zamanda net ve kusursuz bindirmeyle en ince ayrıntıları koruyor.

Benzersiz birleştirme hızı ve SDI, IP, UHD, HDR gibi hem yerleşik hem de yeni medya teknolojileriyle uyumluluk, Viz Engine 4’ü en gelişmiş platform haline getiriyor. Doğrudan WebRTC, NDI, SMPTE 2110 desteği dahil olmak üzere diğer tüm IP formatlarına açık bir çözüm.

Vizrt ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.