Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Wheatstone Virtual Dimension Three Dokunmatik Sanal Konsol
Wheatstone Virtual Dimension Three Dokunmatik Sanal Konsol
22.07.2019 10:30

Haber yapım otomasyon iş akışlarını tamamlamak için özel olarak geliştirilen çoklu dokunmatik Virtual Dimension Three sanal konsol, ekran üzerinde 64 fader içeriyor ve Ross Video, Grass Valley, Sony gibi firmalarınkiler dahil başlıca yapım otomasyon sistemleriyle kesintisiz ara bağlantı kuruyor. Denetim odası otomasyonunu kolayca erişilebilen bir sanal arayüzle tamamlayan Virtual Dimension Three sayesinde operatörler gerektiğinde hızlı ve doğru ince ayarlar yapabiliyorlar. 

WheatNet-IP ses ağının içerisine katılan, bağımsız çalışan bir kullanıcı arayüzü olarak Virtual Dimension Three dokunmatik ekranlı bir PC veya ses ağına bağlı çok sayıda dokunmatik ekranın olduğu her yerde kullanılabiliyor. Hissiyatı ve işlevleri Dimension Three donanımının yüzeyine benzeyen Virtual Dimension Three, EQ eğrilerinin, filtrelerin ve diğer tercihe bağlı ayarların yapılabilmesi için tanıdık butonlar, düğmeler ve çoklu dokunmatik dolaşım ve menüler sunuyor.

Virtual Dimension Three, WheatNet-IP ses ağının bir parçası olarak miksi ve sinyal işlemeyi yürütmek için başlıca yapım otomasyon sistemlerinin içerisine doğrudan bağlantı sağlayan aygıt kabin rafı montajlı bir miks donanımıyla birlikte teslim ediliyor. Ross Video, Grass Valley ve Sony’nin Wheatstone WheatNet-IP ses ağı ile uzun zamandır yaptığı işbirliği sayesinde otomasyon ile konsol işlevleri arasında tamamen bütünleşik bir kullanıcı deneyimi sağlanıyor.

AES67 uyumlu WheatNet-IP ses ağı, konsollar, sunucu istasyonlar, giriş/çıkış birimleri ve aksesuarlar içeren, eksiksiz bir IP ses ekosistemi. 

Wheatstone’un bu yılki yenilikleri arasında yer alan SwitchBlade aygıtı, tesisler, spor mekânları ve ayrı yerlerdeki diğer noktalar arasında kesintisiz paylaşımlı stüdyo operasyonları için AoIP lojik kontrol, SIP bağlantısı ve kodek bant genişliği optimizasyonu içeriyor.


Ürün Virtual Dimension Three Dokunmatik Sanal Konsol
Marka Wheatstone
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.