Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Evertz
Evertz
02.10.2019 14:53

SDVN Görüntü Ağ Çözümleri

Evertz Fransa, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Afrika ve Avustralya’da yaptığı son kurulumlarla SDVN (Software Defined Video Networking) çözümleri tabanlı geniş ölçekli IP sistemlerini başarıyla uygulamaya devam ediyor. Evertz fuarda IP tabanlı altyapıların avantajlarını kullanarak prodüksiyon ve playout için yeni verimli iş akışları sağlamaya yönelik araçlarını sergiledi. MAGNUM her türlü IP altyapısı için gelişmiş planlama sağlıyor. Binlerce IP aygıtı ve yüz binlerce ST 2110 tabanlı IP medya akışı içeren ağ mimarilerini düzenleyip dinamik medya iş akışları sağlıyor. MAGNUM NMOS IS-04 ve IS-05 teknik şartnamelerini kullanarak otomatik tespit, kayıt ve bağlantı yönetimiyle bir IP ağ altyapısının karmaşıklığını basitleştiriyor. VUE medya tesislerinde medya iş akışları sağlamada kullanıcı deneyimini yeniden tanımlıyor. Kullanıcı denetimi sağladığı dinamik operasyonel UI (kullanıcı arayüzü), yapıma özel görevler temelinde benzersiz bağlamsan arayüzlere imkan veriyor. VUE’nin çok yönlülüğü ve esnekliği sayesinde medya şirketleri içerik yaratma ve dağıtma için yeni ve verimli operasyonel iş akışları yaratabiliyorlar. 


SCORPION Medya İşleme Platformu

SCORPION akıllı medya işleme platformu her türlü IP tesisi için temel bir yapı taşı oluşturuyor. Çok yönlü ve geniş kapsamlı SCORPION görüntü, ses, veri sinyal giriş-çıkış opsiyonları, 12G, 3G, HD-SDI veya IP olsun her türlü tesis için önemli. Fuarda tanıtılan yeni SCORPION MIO-BLADE mini giriş-çıkış modülleri, SCORPION platformu ile Evertz evEDGE hizmetlerini bir araya getirerek medya şirketlerinin görüntü/ses işleme işlevlerini dinamik yazılım hizmetleri olarak çalıştırmak için esnek bilgi işlem sistemlerinin avantajlarından yararlanmalarına imkan veriyor. Evertz evEDGE bilişim ailesine en son katılan MIO-BLADE, medya şirketlerinin tek işlevli donanımdan jenerik donanım üzerinde çalışan yazılım hizmetlerine (SaaS) geçmelerine yardımcı oluyor. 


BRAVO Ortak Yapım Sistemi

DreamCatcher canlı yapım araçları ailesine en son katılan, işbirliği içerisinde çalışma imkanı veren yapım sistemi BRAVO, daha fazla sayıda canlı etkinliğin daha verimli yapılmasına imkan veriyor. DreamCatcher mimarisi üzerindeki bir uygulama olan BRAVO, çok kameralı bir yapım için gereken tüm özellikleri sağlıyor; görüntü ve ses miksi, dinamik grafikler, harici grafik sistemleri desteği, tekrar oynatımlar ve öne çıkaran vurgulamalar. BRAVO ile medya şirketleri haklar üzerine etkin maliyetli yatırım yapabiliyorlar ve çok sayıda platform için üst düzey içerik yaratabiliyorlar. 


EQXUHD-10 12G-SDI Yönlendirici

Evertz IBC’de UHD ve HDR yapımlara yönelik genişlettiği 12G-SDI ve IP ürün serilerini tanıttı. 12G-SDI çözümünün çekirdeği olan yeni EQXUHD-10, ilk kurumsal sınıfta 12G-SDI yönlendirici. EQX ailesine son katılan EQXUHD-10, yedekli geçiş bağlantıları, koaksiyel, fiber ve IP giriş-çıkış esnekliği, ses gömme, giriş kare senkronizasyonu gibi gelişmiş giriş-çıkış işleme yetenekleri sunuyor. Yine fuarda sergilenen bütünleşik çoklu görüntüleyici EVMV-25G-2XQSFP, tek bir 25 GbE arabirimi üzerinden 32 sinyal işleme girişini ve 4 UHD çıkışını destekliyor. 

www.evertz.com

Önceki Makale
EVS
Sonraki Makale
Epiphan Video
En Çok Okunanlar
Dergi