Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Infortrend EonStor CS NAS Bellek Deposu Çözümü
Infortrend EonStor CS NAS Bellek Deposu Çözümü
22.10.2019 17:50

Verilerin farklı makinelerde tutulması (scale-out) yaklaşımıyla tasarlanan yeni NAS (Network-Attached Storage) sistemi EonStor CS scale-out NAS, çift haneli rakamlarda Gigabit performansı ve 100 petabayttan fazla bellek kapasitesi sunuyor. Bu yepyeni ürün serisi, yüksek bant genişliği ve bellek kapasitesi tüketen medya ve eğlence endüstrilerine hizmet etmeye yönelik. Ölçeklendirilebilir olması EonStor CS’nin işletme büyüdükçe buna ayak uydurmasını sağladığı için, kuruluşlar için avantajlı bir veri deposu ve yönetimi çözümü sunuyor.

Data Age 2025 araştırmasına göre 2025 yılında toplam veri miktarı 2019’dakinin neredeyse 4.5 katına çıkarak 175 ZB’a ulaşacak. 4K/8K görüntü, veri merkezleri, IoT gibi yenilikler, verilerin hızla artmasının arkasındaki itici güçler. Dev miktarlarda verilerin nasıl yönetileceği ve ayrıntılı şekilde anlaşılması, tüm endüstriler için önemli bir sorun haline geldi. 

EonStor CS scale-out NAS ile kullanıcılar bellek deposu kapasitesini 84 adede kadar disk ekleyerek dikey olarak büyütebiliyorlar, ya da 14 adede kadar düğüm (CS ünitesi) bağlayıp yatay ölçeklendirme yolunu seçebiliyorlar. Mükemmel performans ve kapasite sayesinde kuruluşlar yoğun veri içeren uygulamaları yönetebiliyor, kestirilemeyen veri büyümeleri için geleceğe hazır olabiliyorlar. Bu nedenle EonStor CS scale-out NAS gerçek zamanlı veri analizleri, astronomik gözlem, büyük ölçekli görüntü yapım şirketleri, görüntülü gözetim gibi yüksek talepli uygulamalar için uygun. 

EonStor CS scale-out NAS performans ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra eksiksiz veri koruma ve yüksek veri güvenliği de sunuyor. Veri kayıplarını önlemek için CS diskten gruba koruma mekanizmasını destekliyor. Bileşen unsurlardan birisi arızalandığında veri kaybı olmuyor ve sistem performansı bundan etkilenmiyor. Ayrıca verilere izinsiz giriş ve müdahaleyi engellemek için EonStor CS scale-out NAS hem SED (Self-Encryption Drive) hem de WORM (Write Once Read Many) özelliklerini taşıyor.

CS’nin web tabanlı merkezi yönetim yazılımı EonOne, kullanıcılara tüm bellek grubunu istedikleri zaman ve herhangi bir yerden grafik kullanıcı arayüzü yoluyla takip edip yönetmelerine imkan veriyor. Modüler tasarım ve önemli bileşenlerin yedekli olması, bellek sisteminin bakımını kolaylaştırıyor ve çalışmasında kesinti olmadan ünite değiştirilebiliyor. 


Ürün EonStor CS NAS Bellek Deposu Çözümü
Marka Infortrend
Firma Ateksis
Telefon 0216 425 99 66
Web www.ateksis.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi