Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Japon Teknolojisi Azden Mikrofonları
Japon Teknolojisi Azden Mikrofonları
23.10.2019 12:23

60 yıldan uzun bir süredir ses ekipmanları üretimi deneyimine sahip olan Azden, 1952 yılında Tokyo/Japonya’da kuruldu. Video prodüksiyonu için mikrofon ve kablosuz ses konusunda uzmanlaşmış olan firmanın misyonu, video yapımcılarına ve film yapımcılarına kaliteli ses donanımlarını uygun fiyatlarda sunmaktır. 

DSLR kameralarda kullanılan shotgun, stereo, headset ve yaka mikrofonlarının yanında shout mounts, mikrofon süngeri aparatları ve ses mikseri modelleri ile de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kapasitif mikrofon olmaları nedeni ile güce ihtiyaç duyan mikrofonlar, Phantom Power olan kameralarda kullanılabilmektedir. Hassas ve duyarlı yapılarının yanında süper kardioid özellikleri sayesinde de yan sesleri yüksek oranda keserek, direkt yöneltilen yerden yüksek kalitede ses kaydı alır. İyi S/N (sinyal /gürültü) oranı ve yüksek DSB dayanıklılığı ile kullanıcılarına kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sunan Azden, 10 yıllık garanti süresi ile de dikkat çekiyor. 

İç ve dış mekan çekimlerinizde en temiz sesi kaydetmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz Azden mikrofon çeşitleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.