Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Freefly MōVI XL Kamera Sabitleyici Gimbal
Freefly MōVI XL Kamera Sabitleyici Gimbal
21.11.2019 13:42

Freefly; MōVI XL gimbali hafif, tamamen kablosuz ve çeşitli platformlara uyarlanabilecek şekilde tasarladı. Freefly kontrol ekosistemi (MIMIC, MōVI Controller, Pilot) ve yüksek güçlü lityum pilleri kullanılarak hem kumanda hem de enerji için tamamen kablosuz çalışıyor. 

Üst ve alt montaj

Freefly el kamera sabitleyiciye müşterileri her türlü donanımı monte ediyorlar. Freefly MōVI XL hiçbir şeyi değiştirmeden, sadece döndürme eksenlerini ters çevirerek dingil altında ve üstünde modda monte edilebiliyor. 

Freefly ekosistemi

Freefly MōVI XL tüm Freefly ekosistemiyle birlikte kullanılabilecek biçimde tasarlandı. MIMIC veya MōVI Controller gimbali yönlendirme veya kamera kontrolü için kullanılabiliyor ve Pilot FIZ kontrolü için birinci kamera asistanına verilebiliyor. Tümü kablosuz ve Freefly MōVI XL’a bütünleşik olarak yapılıyor.

Hafiflik

Freefly ALTA’daki tasarım yaklaşımının aynısını Freefly MōVI XL’da da kullandı. Sonuç olarak fazla büyük olmayan, yüksek performanslı bir gimbal ortaya çıktı. Serbestçe seyahat edilip dünya kalitesinde içerikler kolayca ve hızla çekilebiliyor.

Paylaşım

Freefly MōVI XL pan yuvası plakasındaki altı tane yivli M6 yuva deliğine altı tane 3/8”-16 deliğe çeşitli durumlarda montaj yapılabiliyor. 

Hızlı çıkarma

Opsiyonel hızlı çıkarma elemanı sayesinde operatörler Freefly MōVI XL’ı jib’den arabaya, tripoda, dolly’ye aletsiz hızla taşıyabiliyorlar.

Freefly ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.