Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Martin by HARMAN ERA 400, 600, 800 Performance Gösteri Işıkları
Martin by HARMAN ERA 400, 600, 800 Performance Gösteri Işıkları
19.12.2019 10:50

HARMAN Professional Solutions, yeni ERA 400, 600, 800 Performance aydınlatma aygıtlarından oluşan eksiksiz bir martin ERA Performance serisini sunuyor. 

Yeni ERA Performance serisi eğlence ve kiralama uygulamaları için güçlü ve etkin maliyetli bir çözüm sunuyor. Parlak, küçük boyutlu, eksiksiz bir çözüme olan talebi karşılamak için tasarlanan hafif ERA Performance ışık kaynakları, yüksek çıkışlı LED sistemleri ve geniş özellikler sunuyor. Yeni kaynaklar üç farklı boyutta ve çıkış düzeyinde maksimum değer sağlayarak, en küçük sahnelerden en büyük canlı yapımlara ve etkinliklere kadar her ölçekte çalışmaya uygun.

Zengin özelliklere sahip ERA Performance ışık kaynakları birçok rolde hizmet verebilen küçük, güçlü ve çok yönlü bir hareketli kafa talebini karşılıyor. Üç modelin hepsinde eksiksiz CMY renk miksi ve ayrı renk tekerlekleri, ışık demeti ayarı için bir iris, ve tam bir perde kadrajlama sistemi var. Bilinen MAC serisinden kullanıcıların sevdikleri mercek örtüleriyle (gobo) dolu sabit ve döner mercek örtüsü tekerlekleri, özellikle verilen prizmalarla ve buzlu cam filtrelerle birlikte olmak üzere geniş efekt çeşitleri sunuyor. Ayrıca ERA 800 ile 600 Performance ışıklarda renk sıcaklığı ayarı için değişken CTO var. 

ERA Performance serisinin tem perde kadrajlama sistemi aydınlatma tasarımcılarına sahnede doğru görünümler elde etmeleri için yüksek düzeyde esneklik sunuyor. Tam olarak odaklandığında mercek örtüleri yumuşak bir kenarla hoş biçimde kadrajlanıp kareye alınabiliyor, ve dört kadrajlama kanadından her biri tam bir karartma için bağımsız olarak tüm ışık demetinden geçebiliyor. Tüm sistem dönebildiği için tasarımcılar tam olarak istedikleri yeri aydınlatabiliyorlar ve benzersiz hareket efektleri elde edebiliyorlar.  

Her bir ERA Performance modeli farklı çıkış düzeyleri, zoom aralıkları, boyutlar ve ağırlıklarıyla çeşitli yapımlara hizmet verebiliyor. 800 Watt ışık sistemiyle 1:8 zoom ve 34.000 lümen ışık şiddeti veren ERA 800 Performance, sınıfının en parlak ürünü olup en geniş arena ve stadyum yapımları için tasarlandı. ERA 600 Performance 55 Watt ışık sistemi, 1:8 zoom ve 19.000 lümen ışık şiddetiyle orta ölçekli gösteriler için ideal. Küçük ve orta boy yapımlara uygun ERA 400 Performance, her ikisi de 1:3 zoom aralıklı CLD ve WRM modellerini sunuyor. 10.000 lümen CLD modeli 6.500K renk sıcaklığı sunarken, 5.000 lümen 3.200K WRM modeli tungsten ışık kaynaklarının yüksek renk sıcaklığına benzer ışık üretiyor. Sırasıyla 38, 28 ve 20 kilogram ağırlıktaki ışık kaynakları, küçük boyutlu, hafif, taşınması ve donatılması kolay ürünler. 

ERA 400 Performance CLD 

Kadrajlama ve renk miksli 300W soğuk LED tabanlı profil

Parlak, küçük boyutlu, turneye uygun bir hareketli kafa yönündeki mevcut talebi karşılamaya yönelik üretilen ERA 400 Performance CLD, eğlence ve kiralama uygulamaları için zengin özellikli, sağlam ve uygun maliyetli bir profil sunuyor. 

Yüksek verimli 300W soğuk beyaz LED sistemi, düz alanlı, parlak, keskin hatlı bir 6.500K mercek örtüsü projeksiyonu üretiyor. Diğer avantajları arasında 1:3 zoom, elektronik kısma ve flaş, eksiksiz CMY renk miksi ve ayrı renk tekerleği, ışık demeti ayarı için iris, sabit ve döner mercek örtüsü tekerlekleri var. 

Martin ERA 400 Performance CLD küçük ve orta ölçekli konser ve turnelerde, canlı televizyon yapımlarında, kurumsal gösterilerde, turistik gemilerde sınırsız tasarım ve kullanım potansiyeli sunan çok yönlü bir LED profili gerektiren çok çeşitli senaryolar için ideal. 

ERA 600 Performance 

Kadrajlama ve CMY renk miksli 500W LED tabanlı profil

Parlak, küçük boyutlu, turneye uygun bir hareketli kafa yönündeki mevcut talebi karşılamaya yönelik üretilen ERA 600 Performance, eğlence ve kiralama uygulamaları için zengin özellikli, sağlam ve uygun maliyetli bir profil sunuyor. 

Yüksek verimli 550W beyaz LED sistemi, düz alanlı, parlak, keskin hatlı bir 6.500K mercek örtüsü projeksiyonu üretiyor. Diğer avantajları arasında 1:8 zoom, elektronik kısma ve flaş, eksiksiz CMY renk miksi ve ayrı renk tekerleği, değişken renk sıcaklığı kontrolü, animasyon tekerleği, ışık demeti ayarı için iris, sabit ve döner mercek örtüsü tekerlekleri var. 

ERA 800 Performance 

Kadrajlama ve CMY renk miksli 800W LED tabanlı profil

Parlak, küçük boyutlu, turneye uygun bir hareketli kafa yönündeki mevcut talebi karşılamaya yönelik üretilen ERA 800 Performance, eğlence ve kiralama uygulamaları için zengin özellikli, sağlam ve uygun maliyetli bir profil sunuyor. 

Yüksek verimli süper parlak 800W beyaz LED sistemi, düz alanlı, parlak, keskin hatlı bir 6.500K mercek örtüsü projeksiyonu üretiyor. Diğer avantajları arasında 1:8 zoom, elektronik kısma ve flaş, eksiksiz CMY renk miksi ve ayrı renk tekerleği, değişken renk sıcaklığı kontrolü, animasyon tekerleği, ışık demeti ayarı için iris, sabit ve döner mercek örtüsü tekerlekleri var. 

Martin ERA 800 Performance büyük, stadyum boyutunda sahne ve canlı yapımlarda neredeyse sınırsız tasarım ve kullanım potansiyeli sunan, son derece parlak ve çok yönlü bir LED profili gerektiren çeşitli senaryolar için ideal.


Ürün ERA 400, 600, 800 Performance Gösteri Işıkları 
Marka Martin by HARMAN
Firma Ertekin
Telefon 0212 312 24 24
Web www.ertekin.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.