Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Litepanels Gemini 2x1 LED Panel İçin Aygıt Yazılımı Güncellemesi
Litepanels Gemini 2x1 LED Panel İçin Aygıt Yazılımı Güncellemesi
20.12.2019 09:18

Gemini 2x1 için çıkan en son aygıt yazılımı güncellemesi genişletilmiş renk sıcaklık seçenekleri, dev bir jel renkleri kütüphanesi ve daha geniş kapsamlı DMX ve kablosuz denetimle yaratıcı kontrolü genişletiyor.

Litepanels Gemini 2x1 Soft RGBWW LED panel ışık kaynağı endüstrinin en geniş dinamik aydınlatma seçenekleri aralığını sunuyor. Sinema, televizyon yayın ve mobil yapımlar için üstün güç ve performans sunan, gerçek bir yumuşak ışık.

Litepanels Gemini 2x1 LED ışık için en son C1 aygıt yazılımı güncellemesindeki yenilikler:

Geniş CCT aralığı

Sahneler için doğru havayı oluşturmak artık kolay. Genişletilen 2.700 – 10.000K CCT aralığı ve tam artı/eksi yeşil kontrolü ile bu ideal yumuşak ışık bir ayar düğmesiyle sahneye en uygun çıkışı veriyor.

Genişletilen dijital jel kütüphanesi

Litepanels Gemini 2x1’in dijital jel kütüphanesinde artık sinema çekimlerinde en çok kullanılan 30 jel var. Her bir jel Daylight veya Tungsten tabanı üzerinde kullanılabildiği için toplam 600 popüler jel kullanıma hazır. 

RDM denetimi

Genişletilen DMX özelliklerinin yanı sıra yeni RDM işlevi Gemini 2x1 ile DMX kartları arasında çift yönlü iletişime imkan vererek üst düzey yapılandırma, kontrol ve etkileşim sağlıyor.

Daha fazla DMX denetimi

Litepanels Gemini 2x1’in geniş kapsamlı DMX özelliklerine eklenen CCT/RGB ve CCT/HSI kontrolüne yönelik yeni ön ayar DMX modları, yaygın sinema DMX kurulumları için kolay yapılandırma sağlıyor. Ayrıca başlıca DMX kart üreticilerinin artık Litepanels Gemini için özel profiller sağlaması, gerçek bir “tak-çalıştır” işlevi sunuyor.

Zenginleştirilen Bluetooth

Aydınlatma aygıtlarının çevresinde gittikçe daha fazla kablosuz aygıtın sinyali dolaştıkça, kararlılık daha da önemli hale geliyor. C1 aygıt yazılımı gerektiğinde kusursuz tepkisellik için Bluetooth bağlantısını iyileştiriyor.

Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.