Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Angry Audio, StudioHub’ı Satın Aldı
Angry Audio, StudioHub’ı Satın Aldı
20.10.2020 16:00

Angry Audio, ses yayınları için CAT5 kablo kullanımına öncülük eden ünlü RJ45 adaptörler, kablolar ve stüdyo aksesuarları markası StudioHub’ı satın aldı. 

Angry Audio kurucusu Michael “Catfish” Dosch şöyle konuştu: “Endüstrideki herkes gibi ben de StudioHub’ın artık olmadığı haberini duyunca şoke oldum. Birçok radyo mühendisinin bu durumdan memnuniyetsizlik duyduğunu öğrendim. Bu nedenle StudioHub’ın geri döndüğünü söyleyebilmekten mutluluk duyuyorum.

Yayın profesyonellerinin güvendikleri RJ45F - XLRF/M, RJ45F - RCA, RJ45F - 1/4” TRS ve RJ45F - 1/8” TRS adaptörler dahil olmak üzere, tüm StudioHub ürünleri yeniden satın alınabiliyor. Bağlantı panelleri, bağlantı hatları, kulaklık yükselteçleri, dağıtım kutuları, güç kaynağı parçaları, lojik donanım koruyucular (dongle), buton panellerinin yanı sıra MatchJack ses çeviriciler de Axia ve diğer donanım firmalarının benimsediği, yaygın kabul gören StudioHub+ bağlantılı olarak yeniden satışta. 

Angry Audio ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.