Reklamı Kapat
Avid
17.10.2017 10:22

MediaCentral | Cloud UX Grafik Kullanıcı Arayüzü

İki kişilikten binlerce kişiye kadar ekipler için yeniden tasarlanan MediaCentral | Cloud UX, hemen her işletim sistemi ve mobil aygıt üzerinde çalışan, kullanılması kolay ve göreve yönelik bir grafik kullanıcı arayüzü olarak, platforma bağlanan herkes tarafından kullanılabiliyor. Ekip üyeleri nerede (aynı binada, farklı şehirlerde, hatta farklı kıtalarda) olurlarsa olsunlar birbirleriyle kolayca işbirliği yapabiliyorlar.

FastServe Görüntü Sunucuları

Yeni Avid görüntü sunucuları ailesi, zengin bir mirasa sahip AirSpeed ve PlayMaker sunuculara dayanıyor. Avid’in yeni kuşak FastServe görüntü sunucuları, endüstrinin en geniş kapsamlı UHD/4K iş akışlarının bir parçası olarak Avid Mediacentral platformu içerisine tam olarak bütünleşiyor. FastServe sunucuların tek tip modüler mimarisi, UHD ve IP I/O desteğiyle TV yayın, haber, spor ve diğer canlı yapımlarda ultra hızlı kayıt, iş tamamlama ve playout süreleri sağlıyor. her görüntü sunucu başına daha fazla kanal sayısı sunan FastServe sunucular, kanal başı maliyeti düşürüyor ve daha az yer kaplayan, daha az soğutma ve enerji gerektiren bir çözüm sağlıyor.

Maestro Grafik Yazılımı

Maestro ailesi yayın grafiklerinin yanı sıra artık grafik tasarım, stüdyo içi grafikler, spor görüntüsü zenginleştirme, sanal setler ve artırılmış gerçeklik ile yayıncılara ve medya kuruluşlarına daha ilgi çekici izleyici deneyimleri için çok etkileyici 2D/3D grafikler dağıtma imkanı veriyor. Avid MediaCentral ile daha iyi bütünleşen Maestro grafik yazılımları ailesi sayesinde içerik yaratıcılar daha hızlı ve verimli çalışabiliyor, rekabet ortamında markalarını öne çıkarıp izleyici sadakati elde edebiliyorlar.

VENUE | S6L Sistemi

VENUE | S6L canlı miks sistemi üç yüzden fazla sinyal işleme kanalı ile üstün işlem kapasitesi sunuyor. Gelişmiş sistem tasarımı yüksek performans sağlarken, modern dokunmatik ekranlı iş akışları hızlı ve kolay miks imkanı veriyor. Mümkün olan en iyi miskleri hazırlamaya yönelik geliştirilen VENUE | S6L, benzersiz güç, performans, güvenilirlik, yüksek eklenti ve Pro Tools kanal sayısı, netlik ve tercihe göre düzenleme özellikleriyle her türlü tesisin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

www.avid.com

Önceki Makale
AV Stumpfl
Sonraki Makale
AWS Elemental
En Çok Okunanlar
Dergi