Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Dedolight
Dedolight
16.10.2017 11:31

DLED 9 Bi-Colour Işık

Ayarlı Dedolight DLED 9 Bi-Colour ışık kaynağı, Dedolight Double Aspheric Optical System ile En son teknoloji Dedocolor LED ışık kaynaklarını bir araya getiriyor. Bu aydınlatma aygıtı uzun odak mesafesi, kusursuz ışık ve renk dağılımı, üstün renk sunum kalitesi sağlıyor. Işığın güç kaynağı 90 ile 264 V AC arasındaki tüm gerilimlerle çalışıyor ve renk değişimi olmadan kesintisiz kısılabiliyor. DLED 9 Bi-Colour, DLH400DT ve DLH652T ile kullanılan Series 400 aksesuar ve koruma elemanlarının tümüne uyumlu.

DLED Turbo 7 Işık Kaynağı

Yeni Dedolight DLED Turbo 7 ışık kaynağında DLED9 serisi 90 Watt LED’ler ve aktif soğutma donanımı, DLED4 serisi ışık başlığının içerisine yerleştirilmiş. Bunun sonucunda küçük mobil ekipleri için ideal, küçük ve çok sağlam bir yapıda %70 daha fazla ışık çıkışı elde ediliyor. Bu fazladan çıkış sayesinde opsiyonel softbox’lar kullanılarak çok daha yumuşak ve geniş bir ışık kaynağı oluşturulabiliyor. Aspherics2 lensler ve çift helezonik odaklama mekanizması, Dedolight Turbo serisini şıklık ve işlevsellikte bir adım öne çıkarıyor. Turbo 7 ışık, DP1.1 sensörü ve aksesuarlarıyla uyumlu.

Turbo Felloni Işık

Dedolight fuarda Turbo Felloni ürünü nü tanıttı. Yeni Turbo Felloni CRI 92, TLCI 94 değerleri ile düşük ağırlığı ve yüksek güç çıkışı ile müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

www.dedolight.com

Önceki Makale
DekTec
Sonraki Makale
Dejero
En Çok Okunanlar
Dergi