Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Kamera Pera, Ürünlerini Akratek'ten Alıyor
Kamera Pera, Ürünlerini Akratek'ten Alıyor
15.11.2018 16:41

Türkiye’de DSLR ekipmanları profesyonel aksesuarlarla kiralama yapan ilk firmalardan olan Kamera Pera adından da anlaşılacağı gibi Taksim merkezli bir firma. Türkiye’de video çekim işinin doğru aksesuarlar sayesinde ekonomik DSLR kameralarla da çok güzel olabileceğini kanıtlayan firmalar arasında yer alan Kamera Pera yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Kamera Pera’nın ortaklarından Emre Yıldırım “İhtiyacımız olan ürünü Akratek’in sattığını öğrenince çok rahatlıyoruz.” diyor.

Blackmagic Pocket Cinema 4K kamerayı Türkiye’de ilk teslim alan firma olan Kamera Pera, Türkiye’de ekipman kiralama konusunda bir çok yeniliği ilk kez deneyen firma. Bu sebeple bir çok ekipman Türkiye’de bir süre sadece Kamera Pera’dan kiralanabiliyor. Blackmagic Pocket 4K kamerayı teslim aldıktan bir gün sonra kiralayan firma kamera ile profesyonel lensler ve aksesuarları da paket olarak sunuyor.

Ekipman parkurunda Canon EOS C300, Sony A7SII, Canon 5D Mark IV ve Panasonic Lumix GH5 ve çok sayıda Gopro aksiyon kameralar, Carl Zeiss, Voigtlander, Canon, Lumix, Sigma lensler, Mattebox’lar, Follow Focus’lar, Lilliput, TVLogic, Atomos monitörler, Cavision cam filtreler, DJI gimbal ve drone, slider’lar, Sennheiser, Rode, Tascam ses kayıt ürünler bulunan Kamera Pera butik bir firma olarak özel müşterilerine sorunsuz çözümler üretiyor.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.