Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Freerfly MöVI Pro Gimbal
Freerfly MöVI Pro Gimbal
25.06.2020 20:11

Freerfly MöVI Pro tepeden tırnağa, sette çalışılmayan süreyi en aza indirmek hedeflenerek tasarlandı. Çalışırken takılıp çıkarılabilen akıllı piller Freerfly MöVI Pro, kamera ve tüm aksesuarlara enerji vererek, sadece bir tek tipte pil doldurarak bütün gün çekime devam etme imkanı veriyor.

Freerfly MöVI Pro sadelikte yenilikçi bir yaklaşıma sahip. İki adet 5.2 Volt MöVI Pro pil, MöVI ile aşağıdaki aksesuar güç portlarına enerji sağlıyor:

Eleman

Özelliği

Kamera D-Tap portu

12-15 Volt ayarlanabilir, maksimum 6 Amper akım

Spine D-Tap

12 Volt, 1 Amper

Tilt D-Tap

12 Volt, 2 Amper

Tilt USB

5 Volt, 1 Amper

Akıllı piller

Freerfly MöVI Pro pilleri boyut, performans ve kullanışlılık arasında tam doğru dengeyi kuruyor. Bütünleşik bir göstergeyle kullanıcılara anında durum bilgisi veriyor ve paketiiçerisinde pil yönetimi ve korumasına da sahip. Freerfly firması kesintisiz çekim için  MöVI Pro ile birlikte 2 pil ve 2 şarj aygıtı veriyor.

Ekran/güç göstergesi

Freerfly MöVI Pro gimbalin arkasındaki bütünleşik ekran sayesinde kullanıcılar önemli bilgilere hızla erişebiliyor ve çekim sırasında bir telefon veya bilgisayar kullanmak gerekmeden değişkenleri ayarlayabiliyorlar.

Güç ve denetim

İlk kuşak MöVI motorların iki katı moment ve yüksek çözünürlük sağlayan Freerfly MöVI Pro’nun özel tasarlanan doğrudan sürücülü fırçasız motorları, her türlü zorluğu aşmaya yardımcı oluyor.

Freefly ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.