Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EcoDigital DIVA V8 Dijital İçerik Deposu Yönetim Yazılımı
EcoDigital DIVA V8 Dijital İçerik Deposu Yönetim Yazılımı
24.06.2020 12:24

EcoDigital en geniş DIVA sürümünü duyurdu. DIVA içerik deposu yönetimi (CSM) piyasada güvenilen bir marka. DIVA V8 EcoDigital müşterilerinden gelen geri bildirimlerin yanı sıra piyasa gereksinimlerini anlamak için yapılan çalışma ve yatırımın bir sonucu. Yepyeni bir kullanıcı deneyimi platformu sunan DIVA V8, karmaşık ve zengin medya ekosistemlerinin yönetimine yardımcı olmak için yeni bildirim, analiz ve operasyon yetenekleri sağlayarak, müşterilere dijital içeriklerinin tüm kullanım ömrü boyunca eksiksiz denetim kazandırıyor.

DIVA müşterilerinin dijital içeriklerini kendi ellerine geri veriyor. En karmaşık ortamların bile yönetimini kolaylaştırıyor ve maliyetlerini iyileştiriyor. Veri depolama teknolojilerinden bağımsız çözümler, tek sunuculu, sadece diskli mimarilerden, tümü sınırsız kapasiteli farklı bellek katlarını ve teknolojilerini bir araya getiren büyük sistemlere kadar kolayca ölçeklendirilebiliyor. Farklı bellek teknolojilerinin ve içerik geçiş süreçlerinin birleşmesi, müşterilerin yanıt süresi, performans ve maliyet arasında denge kurmalarına ve gereksinimler arttıkça kapasiteyi genişletmelerine imkan veriyor. Sürekli gelişimi ilke edinen EcoDigital, DIVA V8’i ileri analitik raporlama yetenekleri, önleyici bildirimler ve uyarılar, gerçek AFX dosya ve klasör desteği ve ek bellek katları getirmek için tasarladı. 

EcoDigital CEO’su Justin Ririe şunları söyledi: “EcoDigital DIVA markasının başlangıcından beri en önemli yükseltmeyi duyurmaktan heyecan duyuyor. Geçen yıl aldığımız müşteri tabanlı geri bildirimlerle birlikte araştırma-geliştirme ekibimizin itici gücü ile vizyonu dikkate değer. Bunlar yeni sürümün müşterilerin gereksinimlerini karşılamasını sağladı ve medya ve eğlence içerikleri yönetim teknolojisinin geleceği için yeni bir temel oluşturdu.

EcoDigital Gelirler Müdürü (CRO) David Gonce yorum yaptı: “EcoDigital müşterilerimizin ve işletme çözüm ortaklarımızın medya içerikleri üzerindeki varlık yönetim hedeflerini başarabilmek için müşteri odaklı bir yaklaşım oluşturdu.  Müşterilerimiz ve kanal çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışan özel amaçlı küresel bir hesap yöneticileri ekibi kurduk. EcoDigital müşterilerinin ve çözüm ortaklarının kendine özgü gereksinimleri ve kalıcı ilişkiler üzerinde yoğunlaşmaya devam edecek.

EcoDigital ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.