Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI Aydınlatma Denetim Uygulaması Stellar’ın 2.3 Sürümü Çıktı
ARRI Aydınlatma Denetim Uygulaması Stellar’ın 2.3 Sürümü Çıktı
25.11.2020 10:19

ARRI, Stellar 2.3 ile aydınlatma denetim uygulamasını bir kez daha yükseltiyor. En son özellik Multi Select yardımıyla ayarlar çalışırken ve kolayca yapılabiliyor ve artık ARRI’nin en son aydınlatma aygıtı Orbiter de uygulamayla yönetilebiliyor.

Orbiter ve Stellar ile tüm LED ekosisteminin denetimi

ARRI’nin en son LED ışık kaynağı, ARRI LED ekosisteminin güçlü bir yeni üyesi. Stellar Orbiter’in yenilikçi özelliklerinin eksiz denetlenmesini kolaylaştırıyor ve ARRI LED ile üçüncü firma ışık kaynaklarından oluşan bir denetim sisteminin içerisine kolayca katılmasına imkan veriyor. Orbiter ile birlikte kullanıldığında Stellar daha fazla işi yürütmeye imkan verirken, sisteme daha bağlı ve bilgili kalmanızı sürdürüyor. 

Multi Select

Stellar ile artık tek sahnede ışık kaynaklarını çoklu olarak seçip önceden gruplandırmadan tek parmakla tümünü denetlemek mümkün. İstenen zamanda kaynaklar seçilebiliyor veya seçimler kaldırılabiliyor. Çok ışık kaynaklı bir ışık kurulumunda bu özellik çok kullanışlı ve yardımcı bir seçenek. 

Diğer gelişmeler

Daha iyi kullanıcı deneyimi ve yüksek performans elde etmek için her Stellar güncellemesiyle birçok küçük gelişme de gerçekleştiriliyor. Stellar 2’de deneme fazı süresi dolma uyarısı, renk değişikliği gerekmediğinde daha pürüzsüz görünüm uygulama, geliştirilmiş bağlantı yönetimi, farklı ışık kaynaklarına uygulanan ön ayarlar küçük kullanım, düzen ve kararlılık gelişmeleri vardı. 

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.