Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rycote Professional Connection System PCS-Boom Konektörü
Rycote Professional Connection System PCS-Boom Konektörü
22.06.2021 10:15

Professional Connection System (PCS), Rycote’un tamamen yeni, hızlı takılıp çıkarılan bağlantı sistemi. İlk Rycote PCS ürünü olan PCS-Boom Connector, profesyonel boom direği kullanımına yönelik. 

Sağlam, hızlı, güvenilir

PCS-Boom Connector, 3/8 erkek yivli bir boom direğine her türlü aksesuarı takıp çıkarmayı hızlandırmanın ve kolaylaştırmanın son derece rahat bir yolu. Kullanım sırasında tamamen sağlam ve sessiz bağlantı sağlıyor.

PCS-Boom Connector serisi

PCS bağlantısını kitlerle kolay ve kusursuz bütünleştirmek için bir dizi opsiyonel bağlantı ürünü de var. 

PCS-Boom Connector

PCS ucu Rycote ve diğer üreticilerin 3/8 dişi yivli rüzgâr önleyici kitinin veya darbe emici yuvanın içerisine kilitleniyor. PCS-Boom Connector bom direğine sağlam ve sabit şekilde takılıyor.

Takıp çıkarmak, yerine sokarak tıklatma ve dışarı çekme yoluyla hızlı ve kolay. Bu sayede farklı mikrofonlar çok hızlı değiştirilebiliyor. PCS-Boom Connector’ın ağırlığı, konektör ve uç dahil sadece 53 gram. 

Classic Adaptor for PCS-Boom Connector

Classic Adaptor for PCS-Boom Connector (adaptörle birlikte konektör verilmez), Rycote Professional Connection System’ı mevcut Rycote rüzgâr önleyici kitinin içerisine bütünleştirmek için en düzgün, en hafif ve basit yolu sunuyor. 

Var olan kitinizin boom adaptörünün yerini alan Classic Adaptor for PCS-Boom Connector, 360 derece ayarlanabilen yeni bir XLR tutucunun yanı sıra, asla kaymayan ve gevşemeyen, sabit bir PCS ucuna sahip.

Cyclone Adaptor for PCS-Boom Connector

Cyclone Adaptor for PCS-Boom Connector (adaptörle birlikte konektör verilmez), Rycote Professional Connection System’ı mevcut Rycote Cyclone (veya Stereo Cyclone) rüzgâr önleyici kitinin içerisine bütünleştirmek için en düzgün, en hafif ve basit yolu sunuyor. 

Var olan kitinizin boom adaptörünün yerini alan Cyclone Adaptor for PCS-Boom Connector, 360 derece ayarlanabilen yeni bir XLR tutucunun yanı sıra, asla kaymayan ve gevşemeyen, sabit bir PCS ucuna sahip.

Cyclone Handle for PCS-Boom Connector

Cyclone Handle PCS (Professional Connection System), Cyclone ve Stereo Cyclone mikrofon süngerleri için ideal bir aksesuar. Sadece kullanıcının mikrofonunu uzatmasına ve elle denetlemesine imkân vermekle kalmayıp, yenilikçi PCS özeliği kullanarak Cyclone’u hızla takıp çıkarmasını da sağlıyor. 

Cyclone Handle PCS mekân içi ve açık hava uygulamaları için mümkün olan en iyi sesi sağlayacak çok yönlülüğü sunuyor.

Var olan kitinizin boom adaptörünün yerini alan Cyclone Adaptor for PCS-Boom Connector, 360 derece ayarlanabilen yeni bir XLR tutucunun yanı sıra, asla kaymayan ve gevşemeyen, sabit bir PCS ucuna sahip.

Rycote ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.