Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dynacord MXE5 Matris Miks Sisteminde Yeni IP Tabanlı İşlevler
Dynacord MXE5 Matris Miks Sisteminde Yeni IP Tabanlı İşlevler
01.05.2021 23:02

Dynacord MXE5, geçen yaz piyasaya yeni MXE matris miks sistemleri serisinin ilk üyesi olarak tanıtıldı. 24 x 24 geçişli, yüksek performanslı ses matrisi geniş kapsamlı yönlendirme ve miks yetenekleri sağlarken, geniş kapsamlı denetim ve izleme işlevleriyle IP tabanlı çevre birimleri için bir iletişim merkezi olarak da hizmet veriyor. Dante ses taşıma ve AES70 uyumlu denetim dahil tüm ağ altyapısı artık hazır. Dynacord MXE5 stadyumlarda, spor tesislerinde, fuar, konferans ve etkinlik merkezlerinde ve büyük eğitim kurumlarında sabit kurulumlar için ideal.

Dynacord MXE5 matris miks sistemi artık eklentiler kullanılarak Crestron ve Q-SYS medya denetim sistemleriyle kolayca bütünleştirilebiliyor. MXE5 miks sisteminin DSP (dijital sinyal işleme) yapılandırması, endüstrideki en güçlü yazılım çözümlerinden birisi olan SONICUE ses sistem yazılımında gerçekleştirilerek, eksiksiz denetim ve kolay, sezgisel çalışma sağlanıyor. Ayrıca Dynacord MXE5, IP tabanlı medya ve tesis denetim sistemleriyle bütünleşme için bir HTTP veya HTTPS sunucu uygulama programlama arayüzü (API) de içeriyor. 

Ayrıca Dynacord MXE5, Dynacord IPX serisi yükselteçler gibi diğer OCA tabanlı aygıtları bütünleştirmek için bir OCA (AES70) denetleyici olarak da çalışabiliyor ve bir kurulum içerisinde ses sistemlerinden diğer tüm kontrollere güçlü bir arabirim sağlıyor. 

Dynacord Ürün Müdürü Christian Glück şunları söyledi: “Tüm Dynacord ürünleri için en iyi ses kalitesi her zaman birinci öncelik oldu. Fakat medya denetim ve tesis yönetim yazılımlarıyla bütünleşme yetenekleri piyasada giderek önem kazanıyor. Yeni üçüncü firma eklentilerimiz ve programlama arayüzümüzle artık MXE5 bu tip uygulamalar için daha da uygun bir özellik setine sahip. Bu özellikleri gelecekte sürekli genişleteceğiz. Kullanıcılara kendi çözümlerini mümkün olduğunca verimli şekilde tasarlamalarına yardımcı olmak için MXE5 ve TPC-1 Touch Panel Controller için tamamen yeni SONICUE eğitim videoları ve web tabanlı eğitim de oluşturduk.

Dynacord ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.