Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ABS Network Canlı Haber Toplama Yeteneklerini LiveU Teknolojisiyle Yükseltiyor
ABS Network Canlı Haber Toplama Yeteneklerini LiveU Teknolojisiyle Yükseltiyor
01.05.2021 23:19

Orta Doğu’nun önemli haber ağlarından ABS Network, tüm Orta Doğu’da ve Washington DC haber bürosundan canlı haber toplama için canlı görüntü akış ve uzaktan yapım çözümlerinde öncü firmalardan LiveU canlı görüntü çözümlerini seçti. ABSN haber bildirim yeteneklerini uygun maliyetli, güvenilir 4K/Full HD canlı görüntü akış çözümleriyle zenginleştirerek ekiplerinin etrafta çok daha serbestçe hareket etmelerini sağlamak için LiveU teknolojisini tercih etti. LiveU üniteleri son ABD seçimi, Başkan Joe Biden’ın göreve başlama töreni, Orta Doğu’daki birçok etkinliği yayınlarken ve kendi canlı stüdyosunda kullanıldı.

ABSN CEO’su Mohammad Elajlouni aktardı: “İzleyicilerin en yüksek seviyede yapım kalitesi talep ettikleri bir dönemde sahip olduğumuz ve çalıştığımız donanımın en son, en gelişmiş ve üstün aygıtlardan oluşmasını garantiliyoruz. Bir canlı akış çözümü kurmayı değerlendirirken, kendini kanıtlamış güvenilirliği, en iyi görüntü kalitesi ve hizmet garantisiyle LiveU bizim için net bir seçim oldu. LiveU üniteleri hem bağımsız bir çözüm olarak, hem de var olan HD/4K sistemlerimizin parçası olarak çalışıyor ve mevcut donanımımızla uyumluluğu mükemmel. 7 gün 24 saat hizmet sağlayıcı olarak bizim için 24 saat hizmet veren bir çözüm ortağıyla ve LiveU’nun her zaman sunduğu küresel destek ve operasyon ekipleriyle çalışmak vazgeçilmez.

Çok yetenekli bir ENG ekibine sahip ABSN, 4K/Full HD çekimden post prodüksiyona, kurgudan uydu, fiber ve internet akışına kadar ABSN Orta Doğu’da haber ve etkinlik yayıncılığında en iyi kuruluşlardan birisi. Ağ tüm dünyadan müşterilerine mobil gerçek zamanlı haber ve ham çekim sinyalleri sağlıyor ve hızlı tepki vermek amacıyla hazırlanan gelişmiş özel yapım donanımıyla desteklenen son derece hızlı bir kurulum operasyonları ekibine sahip. 

LiveU Orta Doğu ve Afrika Bölge Müdürü Bruno Schmetz şunları söyledi: “ABSN ağının dünya çapında milyonlarca izleyicisine yenilikçi haber yayınları dağıtmak için canlı görüntü akış donanımımızı nasıl kullandığını görmek harika. Dev potansiyele sahip körfez bölgesi gelişiyor ve bizim için önemli. Bu önde gelen haber ağının teknolojik ilerlemelerimiz ve hizmet garantimiz sayesinde LiveU’yu seçmesinden gurur duyuyoruz.

ABSN tüm bürolarına LiveU üniteleri eklemeyi ve bölgede yaklaşan önemli spor etkinliklerinin yayınlarında bu çözümleri kullanmayı planlıyor. 

LiveU ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.