Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA T-TAP Pro Thunderbolt 3 HDMI 2.0 ve 12G-SDI Çıkış Aygıtı
AJA T-TAP Pro Thunderbolt 3 HDMI 2.0 ve 12G-SDI Çıkış Aygıtı
01.05.2021 23:25

AJA’nın en son kuşak T-TAP ürünü olan T-TAP Pro, tek bir kablo üzerinden 4K veya UltraHD 60p’ye kadar çözünürlüklerde görüntüyle çalışmak için en son 12G-SDI ve HDMI 2.0 bağlantı sağlıyor. Bu sayede çok çeşitli profesyonel ve amatör monitörlere ve aygıtlara tamamı 10 ve 12 bit kalitesinde kolayca koyu renkli, yüksek kare hızlı SDR ve HDR görüntü çıkışı yapılabiliyor. T-TAP Pro desteklediği her türlü Thunderbolt 3 özellikli sisteme yeni kuşak izleme yetenekleri sağlayan, küçük boyutlu ve sessiz bir aygıt. 

T-TAP Pro sette, uzakta, kurgu bölümünde, canlı etkinliklerde ve yeni kuşak iş akışı uyumluluğu sunan güvenilir çıkış ve yüksek kalite gereken her yerde kullanıma uygun.

HDR desteği

T-TAP Pro, HLG (Hybrid Log Gamma), PQ ve HDR10 dahil bir dizi HDR formatlarında HDR’ye bağlı izleme iş akışlarını doğrudan destekliyor. 

AJA Desktop yazılımının v16 sürümü artık SDR ve HDR karakteristiklerinin VPID sinyaliyle SDI üzerinden HDR sunuyor. AJA Control Panel’deki yeni bir HDR Tab, aynı anda hem SDI hem de HDMI üzerinden HDR sinyali sağlıyor. 

T-TAP Pro ve uygun biçimde kaydedilmiş HDR dosyalarıyla. AJA Control Room otomatik olarak HDR formatını tespit ediyor ve T-TAP Pro bunun çıkışını 12G-SDI veya HDMI yoluyla ayarlıyor. 

Kolay bütünleştirme

T-TAP Pro çok az yer kaplayan yapısında yüksek güç sunuyor ve masaüstünde sessiz çalışma için endüstriyel bir tasarıma sahip. T-TAP Pro, ikisi arasında Thunderbolt 3 bağlantısı sağlayan bir ana dizüstü bilgisayar ile birlikte zengin özellikli bir sistemin beynini oluşturabiliyor. Geniş yazılım desteği sayesinde T-TAP Pro aynı anda 12G-SDI ve HDMI 2.0 çıkışları yoluyla NLE veya post prodüksiyon yazılımı zaman çizelgesinden görüntü çıkışı yapabiliyor. 

AJA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.