Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy’nin herkes için güzel “haberleri” var!
Cinegy’nin herkes için güzel “haberleri” var!
12.05.2021 08:33

Her ne kadar herkesin bildiği bir sır da olsa; Cinegy’nin ödüllü yayın akış sistemlerinin içine gömülü bir haber otomasyon sistemi de bulunuyor…

Bu haber otomasyon sistemi bir haber kanalının ihtiyacı olan tüm fonksiyonları içeriyor. Hızlı ve esnek video “ingest”, kameradan gelen dosyaların sisteme çok hızlı bir şekilde alınması, tam fonksiyonel bir grafik otomasyon sistemi, RSS ve ajans kayıt otomasyonu, yayın akış otomasyonu, editoryal ve prodüksiyon ekibi arasında direk iletişim ve entegrasyon, prompter entegrasyonu ve çok daha fazlası...

“Cinegy News” sadece bu özelliklerle de sınırlı değil. Bu haber otomasyonu “Cinegy Archive” MAM uygulaması ile de tam entegre çalışıyor. “Cinegy Archive”in kapsamlı ve gelişmiş metadata yönetimi istenilen içeriğin arşivde ne kadar fazla içerik olursa olsun saniyeler içerisinde bulunmasına da imkan tanıyor.

“Cinegy News” size tek çözüm altında; video, döküman ve grafik sunucuların sağladığı fonksiyonaliteyi sağlıyor. Haber içeriğini oluşturan tüm elemanlar (video, ses, grafik, prompter ve seslendirme) haber ekibinin her üyesi için tek bir tık’la ulaşabileceği şekilde bulunuyor. Bunun yanında, “Cinegy News” üretilen her içeriğin editör ekibi tarafından onaylanmadan yayına verilmemesi için tüm kontrol mekanizmalarını da içerisinde barındırıyor.

“Cinegy News” günümüzün tüm yeni teknolojilerini de etkin bir şekilde kullanabiliyor. Örneğin, bir cep telefonu ile çekilen görüntüyü SRT transfer protokolü ile direkt yayına verilebilirsiniz. Bu sayede “Cinegy News” sahada kapsamlı naklen yayın aracı ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Ayrıca “Cinegy News” bir kere satın aldıktan sonra SLA kapsamında sürekli kullanabileceğiniz bir üründür.

Bu “Cinegy News” Webinar’ında anlatacağımız konuları şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Bir haber bülteni hızlı bir şekilde nasıl hazırlanır?
  • İçerikler hızlı bir şekilde nasıl bir araya getirilir?
  • Sizin iş akışlarınıza uygun akışlar nasıl oluşturulur?
  • Editör ve prodüksiyon ekipleri nasıl entegre bir şekilde çalışır?

18 Mayıs Salı günü Türkiye saati le 10:30 veya 17:00’de aşağıdaki linklerden kayıt olup bize katılın. Detaylı bilgi için info@cinegy.com.tr adresine yazabilir veya www.cinegy.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

veya

ETİKETLER
En Çok Okunanlar
Dergi