Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sekom’dan IP ve IT Tabanlı Broadcast Çözümleri
Sekom’dan IP ve IT Tabanlı Broadcast Çözümleri
31.05.2021 00:52

Geleneksel TV broadcast çözümleri, IP dünyasının gelişmesi ile beraber software ve IP tabanlı çözümlere evrildi. Bu değişimin sonucunda “Broadcast IT” kavramı hayatımıza girmeye ve her geçen gün yayıncılık altyapılarında kullanılan sistemler ve çözümler IP tabanlı olmaya başladı. Bu değişim ile yayın teknolojileri alanında güçlü olmanın yanı sıra IT ve IP bilgisi, tecrübesi de yayıncılık alanında başarılı olmak için çok önemli bir gereklilik haline geldi.

Sekom olarak uzun yıllardır IT dünyasında tamamladığımız başarılı projeler ile edindiğimiz deneyimleri Broadcast alanındaki uzmanığımız ile birleştirerek sektördeki en önemli boşluklardan birini dolduruyoruz. 1992 yılından beri IT dünyasında ihtiyaca özel çözümler sunarken, 2006 yılından bugüne Broadcast alanında da uzmanlaştık. Bu iki alanda kazandığımız güç ve tecrübe sayesinde Broadcast alanındaki güncellemeleri yakından takip ederek müşterilerimize de ihtiyaç duydukları en güncel çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki yetkinliklerimiz ile OTT, IPTV, Contribution over Internet/IP, DTH projelerine maliyet etkin çözümler sağlıyoruz.

IT alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde ağ çözümlerinden veri merkezlerine, ağ ve sistem yönetiminden bulut tabanlı altyapılarına kadar hemen her konuda uzman ekiplerimizle destek sağlayarak anahtar teslim projelerde yer alıyoruz. Proje kapsamında, kurulumlar tamamlandıktan sonra da 7/24 destek ve izleme hizmeti vererek müşterilerimizle kapsamlı bir iş birliği içinde çalışıyoruz.

Kesintisiz yayın deneyimi için en güncel çözümleri, her biri alanında uzman ekibimizle ve alanında öncü üretici iş ortaklarımızla müşterilerimize sunuyoruz. Yayıncılık alanında hemen her konuda sağladığımız çözümler için siz de bizimle iletişime geçin.

IPTV/ OTT

Encoder/Transcoder
Middleware
IRD
Time shift
PPV
VOD
Contribution over Internet (SRT/ZIXI/RIST)
CMS
Packetizer
NMS

DTH

Encoder/Transcoder
Multiplexer
IRD
Contribution over Internet (SRT/ZIXI/RIST)
ASI/IP switch
Modulator
Embeder/Deembeder
NMS

 

Sekom İletişim: https://www.sekom.com.tr/uzmanliklar/yayincilik-ve-kablo-tv
Tel: +90 216 412 1040 | 7 x 24 Destek Hattı: 4445110
Mail: info@sekom.com.tr