Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVU Networks Tokyo Yaz Olimpiyatlarından Canlı Görüntüler Sunuyor
TVU Networks Tokyo Yaz Olimpiyatlarından Canlı Görüntüler Sunuyor
28.07.2021 11:42

Bulut ve IP tabanlı canlı görüntü çözümlerinde piyasa ve teknoloji liderlerinden TVU Networks, Yaz Olimpiyat Oyunlarının sonuna kadar Tokyo’daki mekânlardan gönderdiği canlı harici görüntü sinyallerine telif hakkı gerektirmeyen erişim sunuyor. 7 gün 24 saat süren spor tesislerini şık göstermeye yönelik çekimler, TVU’nun etkinlikler sırasında geniş kapsamlı yerinde destek çabalarının bir parçası.

TVU’nun yerel Japon çözüm ortaklarından gelenler dahil olmak üzere profesyonel kamera sinyalleri, Japonya Ulusal Stadyumu ve Atlet Köyünü de içeren, kentin çeşitli yerlerinden yerel halkı gösteriyor. Bu canlı sinyaller, Yaz Olimpiyatlarının ardından başlayıp 5 Eylül’de bitecek olan Paralimpik Oyunlar sırasında da izlenebilecek. 

Haber kanalları televizyondan yayın, web içeriği ve sosyal medya amacıyla duyurular, canlı tanıtımlar ve diğer ara içerikler için sabit çekimleri kullanabiliyorlar. Bu sinyallere, güvenilen medya kuruluşlarının görüntü içeriklerine gerçek zamanlı erişim için bulut tabanlı TVU MediaSource yoluyla erişilebiliyor. 

Canlı kamera sinyallerinin ötesinde, TVU Yaz Olimpiyatları boyunca Tokyo’da kiralama için çok miktarda TVU One mobil verici ve çok kameralı REMI yapıma yönelik TVU Remote Production System (RPS) bulunduruyor.

Yayıncıların erişebildikleri TVU Anywhere uygulaması, iOS ve Android akıllı telefonlarından Full HD canlı görüntü yayını yapmaya imkân veriyor. Diğer bulut tabanlı kiralama seçenekleri arasında bulutta gecikmesiz canlı çok kameralı görüntü yapımına yönelik TVU Producer, ölçeklenebilir noktadan noktaya canlı görüntü dağıtımı için TVU Grid, ve TVU Partyline yayın kalitesinde canlı yapım işbirliği platformu var.

TVU Tokyo merkezinde kiralanabilen bir stüdyo alanı da sunuyor. Stüdyolar yayın kalitesinde görüntü iletimi için TVU Grid ile donatıldı. Her stüdyo kiralandığında TVU MediaMind’ın yapay zekâ teknolojisi yoluyla canlı görüntü çekimi otomatik olarak kaydediliyor ve indeksleniyor. Görüntüler gerçek zamanda aratılabiliyor ve klipler 30 gün boyunca ücretsiz indirilebiliyor.

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04 numaralı telefondan Alen Elektronik’i arayabilirsiniz.