Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure MOTIV MVL Akıllı Telefon ve Tablet İçin Yaka Mikrofonu
Shure MOTIV MVL Akıllı Telefon ve Tablet İçin Yaka Mikrofonu
24.07.2021 14:42

Tüm yönlerden ses yakalayan (omnidirectional) kapasitif mikrofon, üstün akustik netlikte söyleşiler, video çekimleri ve daha fazlası için portatif aygıtlara bağlanıyor. Özellikleri arasında RF girişime karşı koruma, yüksek sinyal/gürültü oranı, yüksek SPL ve mikrofon süngeri var. 

Kullanım alanları

Yaka mikrofonu MOTIV MVL verilen bağlantı iğnesiyle yakaya doğrudan tutuşturuluyor. Portatif olması, söyleşiler, video çekimleri, halka açık konuşmalar gibi kapalı mikrofon konuşmalarının yerinde dijital kaydı için ideal. 

Mobil aygıtlardaki bütünleşik mikrofonlardan daha iyi ses

MOTIV MVL çok etkin elektromanyetik girişim koruması sayesinde sesin saflığını koruyor. Mikrofon ayrıca düşük iç gürültü, yüksek sinyal/gürültü oranı, bozulmaya az maruz kalma ve yüksek maksimum SPL sunuyor.

Verilen mikrofon süngeri nefes ve rüzgar gürültüsünü en aza indiriyor. Bu etkenler bir araya gelerek, mobil aygıtların içerisindeki gömülü mikrofonlardan çok daha yüksek bir konuşma kayıt kalitesi sağlıyor. 

Uyumlu aygıtlar

MOTIV MVL 3.5 mm giriş jakı olan her türlü mobil aygıta bağlanabiliyor ve istenen yazılım kullanılarak kayıt yapılabiliyor. 

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.