Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Austrian Audio Hi-X15 ve Hi-X25BT Kulaklıklarla Sadece Gereken Sesleri Duyun
Austrian Audio Hi-X15 ve Hi-X25BT Kulaklıklarla Sadece Gereken Sesleri Duyun
24.09.2021 13:54

Austrian Audio kalitesi bu kez de yeni Hi-X15 kapalı arkalı kulaklıklar ve Hi-X25BT ile uygun fiyata geliyor. Ödüllü Austrian Audio Hi-X serisinin bu güçlü kulaklıkları High Excursion teknolojisinin kristal netliğindeki dinleme deneyimini günlük kullanıma getiriyor. Stüdyoda, sahnede, prova odasında, turnede ve evde kullanım için idealler.

Hi-X15

Hi-X15’in gelişmiş katlanır tasarımı depolamayı ve taşımayı kolaylaştırıyor. Tamamen metal, uzun ömürlü eklem ve yayı sayesinde son derece sağlam. HX15 kulaklıkların kapalı yapısı ve iyi yalıtımı, birçok uygulama alanının kapısını açıyor; stüdyo kayıt oturumlarında, sahnede monitör, prova odasında güvenilir bir araç olarak. Evde müzik dinlerken, şarkı bestelerken, yeni org için master oluştururken veya turneye giderken de uygun.

Hi-X25BT

Hi-X25BT sınırsız dinleme esnekliği sunuyor. Artık farklı işler ve yerler için kulaklıkları değiştirmek gerekmiyor. Stüdyoda bir kayıt veya miks üzerinde çalışmak için takarken analog veya dijital sese bağlanılabiliyor. Eve dönmeye hazır iken fişini çıkarıp Bluetooth yoluyla müzik dinlenmeye devam edilebiliyor. Kulaklıklar takılı iken bir telefon araması gelirse dahili mikrofonla yanıt verilebiliyor. Eve varıldığında pili USB-C aracılığıyla şarj ederken bile Bluetooth ile müzik dinlenebiliyor. Her türlü bağlantı yöntemiyle kristal netliğinde, kusursuz ve istenmeyen dış gürültüleri almayan (High Excursion) ses elde ediliyor.

Hi-X15 ve Hi-X25BT kulaklıklarda Hi-X serisinin ödül kazanmış sürücülerinden var. Hi-X (High Excursion) teknolojisinin geliştirilmesi, onlarca yıllık deneyimin ve son teknolojiye sahip mühendisliğin bir sonucu. Hi-X15 kulaklıklar etkileyici dinamik karakteristikler ve son derece hızlı tepki sunuyor. Canlı geçişler sağlayan 44mm Hi-X sürücü, her sonik tonu açığa çıkarıyor.