Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Clear-Com IP İnterkom Platformu Arcadia Central Station
Clear-Com IP İnterkom Platformu Arcadia Central Station
23.10.2021 17:35

Ölçeklendirilebilen IP interkom platformu Arcadia Central Station, tüm FreeSpeak ürünleri dahil olmak üzere analog kablolu ve dijital kablosuz ortak hatlı (partyline) sistemleri bütünleştiriyor. 2 telli ve 4 telli ses portlarının bir karışımını içeren bu 1RU yükseklikteki aygıt, üçüncü taraf Dante aygıtlarının yanı sıra Clear-Com uç noktalarını bir sistemin merkez unsuru olarak hizmet veriyor. 2022 yılında HelixNet bütünleşmesi de eklenecek.

Arcadia Central Station 64 tanesi Dante/AES67 için kullanılabilen toplam 96 adede kadar bağlantı portuyla kablolu ve kablosuz uç noktaları destekliyor. Portlar dahil esnek özellik lisanslama sayesinde Arcadia zaman içerisinde gerektikçe genişletilebildiği için, geleceğe uygun bir yatırım. 

Arcadia Central Station çözümünün önemli bir özelliği, tüm FreeSpeak kablosuz ailesini desteklemesi. Kullanıcılar FreeSpeak Edge 5 GHz alıcı-vericiler/kemer donanımları, FreeSpeak II 1.9 GHz E1 ve IP alıcı-vericiler/kemer donanımları ve FreeSpeak II 2.4 GHz E1 alıcı-vericiler/kemer donanımlarının karışımından yararlanabiliyorlar. Toplamda merkezi istasyon 16 adede kadar IPT veya FreeSpeak Edge alıcı-verici ve 10 adede kadar E1 alıcı-verici yoluyla 32 adede kadar kemer donanımını destekliyor (1.9 veya 2.4 GHz).

Çalışma

Çalışma sırasında hızlı değişiklikler gerektiren koşullara yönelik tasarlanan Arcadia Central Station, menülerde hızla dolaşmak ve sayfa değiştirmek için dört adet döner kodlayıcı düğme kullanılarak iki geniş yüksek çözünürlüklü TFT renkli dokunmatik ekran aracılığıyla doğrudan yönetilebiliyor. Kemer donanımları öndeki USB portu veya OTA (Over-The-Air) yoluyla kaydedilebilirken, alıcı-vericiler ön panelden eklenebiliyor. Ön paneldeki mikrofon-kulaklık kafa takımı bağlantısı ile mikrofon ve hoparlör, Arcadia’nın bir kullanıcı istasyonu olarak hizmet vermesini mümkün kılıyor.

Yapılandırma

Sistem hızlı kurulum ayarları, yapılandırma ve izleme için bütünleşik bir tarayıcı tabanlı yardımcı program olan Core Configuration Manager (CCM) ile yapılandırılıyor. Saklama ve geri getirme, yazılı mesajlaşma, ayrı ayrı kemer donanımı ve grup arama sinyali, uzak mikrofon susturma dahil rol tabanlı kemer donanımlarıyla ana istasyonu hızlı ve kolay yapılandırmak için sezgisel kullanıcı arayüzü tutarlı bir tasarıma sahip.

Clear-Com ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.