Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI Master Prime Lensler
ARRI Master Prime Lensler
25.10.2021 15:57

Master Prime lensler hem hızlılar hem de tüm standart hızlı prime lenslerinkini aşan bir optik performansa sahipler. Bu lenslerin getirdiği yeni yaratıcılık olanakları, daha önce imkânsız olarak nitelendirilen çekimler mümkün hale geliyor. Master Prime lensler ARRI ile ZEISS tarafından ortak geliştirildi, ZEISS tarafından üretildi ve sadece ARRI tarafından satılıyor.

Özellikler

  • 16 adet yüksek hızlı prime lens (T1.3)
  • 12 - 150 mm
  • Yüksek çözünürlük ve kontrast
  • Geometrik bozulma yok
  • Çok büyük oranda azaltılmış parlama 
  • Odak değiştirirken görüş açısı veya odak uzunluğunda kayma (breathing) etkisi sıfıra yakın

Master Macro 100

Bir makro lens gerektiren masa üstü sinematografi, ürün çekimleri, uzun metrajlı filmlerin aralarına yakın çekimler ekleme ve diğer uygulamalarda en üst görüntü kalitesi isteyenler için ARRI Master Macro 100 lens nefes kesici güzellikte görüntüler sağlıyor. 

ANSI Super 35 resim formatı için tasarlanan ARRI Master Macro 100, her türlü PL yuvalı 35mm film ve tek sensörlü dijital kamerada kullanılabiliyor. 

1:1 büyütme oranı, maksimum T2.0 açıklık ve makro çalışmaları için özel olarak geliştirilen optik tasarıma sahip ARRI Master Macro, en yüksek kalitede çok yakın çekimler için canlı renklerle son derece keskin hatlı ve güçlü kontrastlı görüntüler sunuyor. 

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.