Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LYNX Technik greenMachine Raf Kasasında Artık yellobrik Genişletme Kiti Var
LYNX Technik greenMachine Raf Kasasında Artık yellobrik Genişletme Kiti Var
25.10.2021 15:59

Modüler sinyal işleme arabirimleri üreticisi LYNX Technik, popüler greenMachine aygıt kabin rafı kasası için bir yellobrik genişletme kiti sunuyor. Artık greenMachine ve yellobrik modülleri tek bir raf kasası içerisinde karışık olarak yerleştirilip eşleştirilebilecek.

greenMachine RFR 6000 raf kasası için bir genişletme kiti olan RYB 6000, tipik olarak iki adede kadar greenMachine modülünü alıyor. Bu yeni genişletme kiti, yellobrik sinyal işleme çözümleri serisine raf alanı eklemek için özel olarak tasarlandı. Kullanıcılar artık tek bir sistem içerisine hem greenMachine hem de yellobrik modüllerini yerleştirebiliyorlar. 

Bu yeni aygıt rafı kasası genişletme ürünü, standart boyutlu yellobrik modülleriyle uyumlu olup, altı adede kadar yellobrik taşıyabiliyor. RFR 6000 greenMachine raf kasasının içerisinde kurulu greenMachine donanımının yanına düzgünce takılabiliyor. Dahili güç bağlantılarına ve yedeklemeli koruma için iki adet güç kaynağına sahip.

Hem greenMachine hem de yellobrik serileri bağımsız çalışan uygulamalara uygun donatıldılar. Raf kasası ve raf genişletme ürünü, yedekli gücün yanı sıra kablolamadan, enerjiden ve yerden tasarruf sağlıyorlar. Modüllere hızlı erişim sundukları için, bakım-onarım sürelerini kısaltıyorlar.

RYB 6000 ister doğrudan ister LYNX Technik çözüm ortakları ağı yoluyla edinilebiliyor. 

LYNX Technik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.