Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony LED Virtual Production ile Hayal Ettiğiniz Sanat Eserlerini Yaratın
Sony LED Virtual Production ile Hayal Ettiğiniz Sanat Eserlerini Yaratın
26.11.2021 14:57

Sony Crystal LED panellerle sanatsal vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün ve yerinde çekimin getirdiği zorluklardan kurtulun. Uyarlanabilir sanal setle yeni dünyalar yaratabilir ve nefes kesen yerleri ziyaret edebilirsiniz; hem de stüdyodan ayrılmadan.

Sanal ve uzaktan prodüksiyon

Etkileyici sinematografiler üretin. Hikayenizi anlatmak için verdiğiniz havayı ve hissi şekillendirin. Sınırlar olmadan ışığı, rengi, dokuyu, sesi ve atmosferi inceleyin.

İstediğiniz her hikayeyi anlatma gücü

Daha önce görülmemiş sinema hikayeleri anlatın. Stüdyodan ayrılmadan yeni dünyalar yaratın ve nefes kesen yerleri ziyaret edin. Neredeyse her alanda çekim yapmanızı sağlayan araçlarla çalışın ve dünyanın öbür ucunda olsanız dahi, hayalinizdeki sanat eserini oluşturun.

Sony Crystal LED panellerinin size nasıl uyarlanabilir bir sanal set sağladığını öğrenin. İdeal fonu oluşturun ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için tam kontrolle her ayrıntıyı incelikle ayarlayın.

Sanal bir setle sınırsız film yapımını keşfedin

Oyuncularınızı çekerken etkileyici fonlar yaratın ve yerinde çekim yapmanın zorluklarından kurtulun. Sony sanal çözümü, Crystal LED paneller kullanarak istediğiniz her arka plan görüntüsünü gösterir. Hatta kamera hareketlerinize göre uyarlanarak her zaman doğru görüntüyü, en iyi ışığı, renk uyumunu ve hacmi elde etmenizi sağlar. Sanatsal vizyonunuzu dikkatle kontrol edilen bir ortamda, kamera içi VFX ile koruyun.

Setinizi değiştirmeden ideal açıyı bulun

Stüdyonuzu tekrar tekrar düzenlemeden tam istediğiniz çekimleri yapın. Sony Crystal LED panellerinin geniş görüntüleme açısı, kamera yerleşimi için size daha fazla seçenek sunar. Yansıma önleyici kaplama ise stüdyo ışıklarından veya dekorlardan kaynaklanan parlamayı engeller.

Gerçek gibi görünen görüntüler

Sadece birkaç metreden dahi, gerçekçi arka planlarla çekim yapın. Olağanüstü renk üretimi, kontrast, çözünürlük ve HDR özelliği, size inanılmaz görüntüler sunar. Ayrıca Sony Reality Creation teknolojisi, daha net ayrıntılar için düşük çözünürlüklü görüntüleri yükseltebilir. Ve Sony Motionflow teknolojisi, daha da net görüntü üretimi için, video arka planlarda hareket bulanıklığını azaltabilir.

Sette birinci sınıf ses

Bildiğiniz araçlarla ideal sesi kaydedin. Sony DWX kablosuz mikrofon sistemleri, saniyeler içinde dijital ses kanalınızı bulmanızı, seçmenizi ve kilitlemenizi sağlar. Yoğun bir ortamda dahi parazit veya kesinti olmadan, daha net diyaloglar ve zengin ortam sesleri kaydedin. Ayrıca UniSlot ve SuperSlot arabirimleriyle kolayca DWX mikrofonlara bağlanarak tercih ettiğiniz miks ve kayıt cihazlarıyla çalışmaya devam edebilirsiniz.

Hızlı kurulum ve zahmetsiz kayıt

Ses, asla prodüksiyonu yavaşlatmasın. Mikrofonları oyuncularınıza takın, bağlayın ve en fazla bir dakikada kayda başlayın. Ardından Sony Çapraz Kumanda özelliği sayesinde, oyuncunuzu rahatsız etmeden, alıcı konumundan vericileri kontrol edebilir ve ayar yapabilirsiniz. Üstelik uzun ömürlü, şarj edilebilir Sony Li-ion pillerle saatlerce çekim yapabilirsiniz.