Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton/Bauer Dionic XT V-Mount ve Gold Mount Batarya
Anton/Bauer Dionic XT V-Mount ve Gold Mount Batarya
26.11.2021 15:08

Küçük bir yapıda yüksek performans isteyen kameramanlara yönelik DIONIC XT, 20C ile +60C arasındaki sıcaklıklarda sürekli güvenilir mobil enerji sağlıyor. Aynı anda kameraları ve aksesuarlarını çalıştırmak için 12 Amper sabit akım veren batarya, ileri şarj teknolojisiyle kullanım yaşam ömrünü uzatarak tüm kullanım süresi boyunca aynı sabit güç düzeyini sağlıyor. 

Yüksek performanslı sinema kamera donatımları için 

Sabit 12 Amper güvenilir akım (20A tepe, 75A ani akım) ve güç sağlayan DIONIC XT’nin hassas ve üst düzey görüntü çekim donanımı için güvenilir enerji sağlayacağından emin olabilirsiniz. Set yaşamının zorluklarına dayanacak yapıda tasarlanan ileri pil yönetim teknolojisi bataryanın ömrünü uzatırken, kamera, monitör ve enerji verdiği aksesuarları koruyor. Hafif ve çok sağlam DIONIC XT 90 ile sinema ve belgesel kameraları iki saatten fazla çalıştırılabiliyor ya da DIONIC XT 150 ile Litepanels Gemini Serisi gibi güçlü LED paneller en yüksek yoğunlukta yakılabiliyor. 

Çalışma süresi ve tanı gösterimi

Bataryanın üzerindeki arka ışıklı LCD veya kameranın vizörü bataryanın kaç dakika çalışma süresi kaldığını tam doğru olarak gösteriyor. Dokunup aşağı kaydırıldığında diğer gerçek zamanlı tanılar gerçekleştirilebiliyor. Akıllı DIONIC XT teknolojisi USB ve P-TAP portlarından güç alan aygıtlar bile dahil olmak üzere enerji verilmekte olan her şeyi hesaplıyor ve kameraman önündeki olaya odaklanabiliyor.

Güç ve performans

En zorlu ve sert koşullara sahip setlerde performans göstermek üzere tasarlanan DIONIC XT bataryalar, küçük boyutlu, güvenilir, seyahat için güvenli seçenekler. Sağlam kasanın içindeki yüksek kaliteli hücreler, talepleri en yüksek kullanıcılar için bile sabit ve güvenilir enerjiyi garantiliyor. 

Uçak için güvenli

DIONIC XT bataryaların UN38.3 IATA lityum iyon pil yönetmeliklerine uygunluğu ve güvenliği belgelendi. Bağımsız laboratuvar güvenlik testleri, DIONIC XT bataryaların UN yönetmeliklerinin gereklerini tam olarak karşıladıklarını ve en yüksek standartlarla üretildiklerini onaylıyor.

Anton/Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.