Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Manfrotto Avenger Sehpalar
Manfrotto Avenger Sehpalar
27.12.2021 14:09

Manfrotto Avenger C-Stand Kızaklı Ayaklı 20’’ 180cm/69inç Taban ve Sütun

3 kısımlı ve 2 yükselticili üçayak tabanlı krom kaplama çelik sehpanın bir adet hareket eden kızaklı bacağı, düz olmayan yüzeylerde kullanılabilmesini sağlar. Bu sehpanın maksimum taşıma kapasitesi 8kg ve maksimum yüksekliği 1,75 metre. Siyah rengi de mevcut.

Krom çelik gümüş rengindeki A2018L, 20’’ 3 kısımlı, 2 yükseltme sütunlu ve dengeleme ayaklı C-Stand sehpanın maksimum yüksekliği 1.8 metre. Avenger C-Stand sehpaların üç kat kromla kaplı, titremeyen sabit kilitleme kolları, en zorlu ortamlarda bile iyi performans gösterir.  Avenger C-Stand kaplamaları dayanıklı olup, uzun süreli dayanıklılık sağlar. Kayalık dağlarda bile kullanılabilen bu Avenger C-Stand, ister sinema setlerinde, ister video çekimlerinde veya fotoğraf stüdyolarında çalışıyor olun, ışık tutucular (flag), ışık şekillendiriciler (gobo), çiftli ışık tutucular (floppy), ışık kesiciler (cutter) ve her türlü aydınlatma donanımı ile kusursuz bir şekilde çalışır. Önerilen aksesuarlar: D600 Boom, D200, D520L, G200-.

Manfrotto Avenger Strato Safe Stand 47 Krank Koluyla Yükseltilen Frenli Tekerlekli Sehpa 

2 yükseltici ve 3 bölümden oluşan Avenger B7047CS-1 Strato Safe Stand 47 sehpa, krom çelik ve dökme kalıp alüminyumdan üretildi. Bu sehpa, güvenli çalışma için endüstri gereksinimlerini bile aşarak 70 kilograma kadar ağır yükleri kaldırabilen Strato Safe ailesinin bir parçası. B7047CS-1 modelindeki her bir yükseltici sütun bağımsız olarak yükseltilebiliyor; minimum 172cm, maksimum 467cm yüksekliğe ayarlanabiliyor ve 70 kilograma kadar yükleri taşıyabiliyor. 

Her bölümde, her bir yükselticiyi güvenli bir şekilde yerine kaldırmak için bir mandallı krank kolu kullanılan benzersiz tasarımlı bir dişli kutusu var. Dişli çark mandallı krank kolu, standın üst döküm parçasına kolayca yerleştirilebilir ve gerektiğinde her zaman kullanıma hazır kalır. Bu sehpa ile birlikte satılan frenli lastik tekerlekler, stüdyoda, diğer pürüzsüz ve az pürüzlü yüzeylerde kolay hareket etmeyi sağlar. Gerektiğinde yükün ekstra emniyete alınması için 087WBK rüzgâr destek kiti ile birlikte teslim edilir. İhtiyaç duyulursa diğer tekerlek seçenekleri mevcut (B9000P). Avenger, farklı pazarlar için donanım geliştirmek ve sertifikalandırmak için çok çalışıyor. B7047CS-1, TÜV onaylı olmasının yanı sıra CE ve CE sertifikalı.

Manfrotto Avenger 400cm Paslanmaz Çelik Super Wind Up Sehpa 

Avenger Super Wind Up sehpa, paslanmaz çelik bir sütun, paslanmaz çelik ayaklar, krom çelik yükselticiler ve dişli sütunlu olarak üretildi. Üç kısımdan oluşan B6040X, her kol döndürülüşünde aynı anda 4,4 cm uzayan 3 bölüme ve 2 yükselticiye sahip. Üst boruda 28mm/1 1/8’’ mini soket ve ayrıca bağlantı parçaları veya rüzgâr destek kitleri eklemek için dahili bir halka var. Dahili bir güvenlik kablo sistemi, tüm bölümlerin aynı anda toplanmalarını sağlar. En zorlu arazilerde bile kolay hareket etmesi için hızlı ve ince ayarlı dengeleme ayağı ve frenli köpük dolgulu tekerlekler (kod 474) ile donatıldı. Maksimum yük kapasitesi 80 kg olup, 3,86 metreye kadar yükseltilebilir. Ayrıca, yüklenmiş durumdayken kolay ayarlamalar yapmak için sütunun 1 basamağı var.

Manfrotto Avenger 3 Çelik Yükselticili 450cm Kombo Sehpa 

Avenger A1045CS kayar bacaklı krom çelik kombo sehpa, 4.5 metreye kadar yüksekliklerde 40 kilogram yük taşıyabilen, güçlü bir sehpa. Bu krom çelik kombo sehpa, 28 mm Junior Receiver ve dahili katlanır 16 mm dişsiz mini spigot içeren karma tarz veya evrensel tipte bir üst kısma sahip. Dahili dengeleme ayağı, engebeli arazi ve yüzeylerde kolay kurulum sağlar. Ek olarak, örümcek döküm parçalardaki 2 adet kilitli T tipi kolla sabitlenen mobil sütun, gerektiğinde daha da güçlü sabitleme için kullanıcıya 4. bir temas noktası vermek üzere sütunun alçaltılmasına izin verir. Sabit T kollar, tamamen gevşetilmiş olsalar bile elden kaçırılma riskini önlüyor. 

Önerilen aksesuarlar: A9000N tekerlek takımı, D400 4.5 inç jumbo tutma kafası (Lolipop), E200 adaptör, 087WBK rüzgâr destek kiti, D650 küçük boy direk, G200-1 kum torbası.

Manfrotto ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.