Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TBMM TV Yeni Yayın Altyapısında FUJINON 4K Lensler
TBMM TV Yeni Yayın Altyapısında FUJINON 4K Lensler
27.12.2021 14:15

Uzun süren planlama aşamasının ardından, tüm elektronik ve yayın altyapısını yenileyen Türkiye Büyük Millet Meclisi, 4K robotik kamera sistemleri ile birlikte kullanılmak üzere FUJINON lensleri tercih etti. 

Yeni yapıda, genel kurul salonu ve tüm grup toplantı odalarının yenilenen kameralarının tamamı FUJINON 4K Premier Serisine ait lensler ile birlikte kullanılıyor. 

HD yayın yapmakta olan TBMM TV’nin tüm optik altyapısı ileride yüksek kalitede 4K yayın yapmaya hazır şekilde tasarlanmıştır.    

Türkiye’nin bugüne kadar hayata geçirilmiş en kapsamlı 4K robotik yayın projesi olan bu projede FUJINON’un tercih edilmesini sağlayan ana unsurlar: 

TV Yayıncılık Alanında FUJINON Tecrübesi 

50 yılı aşkın süredir TV yayıncılığı için lens üreten FUJIFILM, bu alandaki tüm ürün geliştirme ve üretim tecrübesini, rakipsiz optik kalitede yeni modeller ile sürdürüyor.   

Robotik Sistem ile Tam Uyumluluk

Özellikle son dönemde globalde artan robotik kamera kullanımı ile birlikte, FUJINON lenslerin bu sistemlerle uyumluluğu oldukça önem kazanmıştır. Optik, mekanik ve elektronik tüm aksamları son teknolojiye uyumlu bir şekilde tasarlanan FUJINON lensler; robotik sistemler ile birlikte efektif şekilde kullanılmaktadır. 

Teknik Servis & Destek 

Herhangi bir teknik sorun yaşanması durumunda, FUJIFILM Türkiye’nin koordinasyonu ile en hızlı şekilde FUJINON Almanya teknik servis ekibi teknisyenleri tarafından hizmet verilecektir. 

Türkiye’deki diğer tüm FUJINON kullanıcılarında olduğu gibi, TBMM TV de en hızlı şekilde ilk aşamada Türkiye’deki yetkili teknik destek merkezlerinden, sorunun çözülememesi durumunda ise FUJINON Almanya teknik servisinden destek alabilecektir.   

Fujifilm ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 522 20 32 numaralı telefondan Fujifilm Türkiye’yi arayabilirsiniz.