Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Adder, Yayın ve Denetim Odaları İçin Sistem Entegrasyon Yeteneğini Artırıyor
Adder, Yayın ve Denetim Odaları İçin Sistem Entegrasyon Yeteneğini Artırıyor
29.12.2021 14:44

Adder Technology, birden çok ödül kazanmış ADDERLink INFINITY serisi ile Almanya’nın Mainz kentindeki sistem entegratörü BFE Studio und Medien Systeme GmbH tarafından geliştirilen öncü bir kontrol yazılımı olan KSC Core arasında başarılı bir entegrasyon yapıldığını duyurdu. BFE Studio und Medien Systeme GmbH firması, DACH (Almanya, Avusturya, İsviçre), İskandinavya ve Orta Doğu’daki yayın, medya ve denetim odası uygulamalarında müşteriler için iş akışı çözümleri geliştiren, uluslararası bir sistem entegratörü.

BFE’nin KSC Core kontrol ve izleme yazılımı, KVM ve diğer IT işlevlerini içeren üretim iş akışlarının kontrolünü merkezileştirmek için tasarlanmış, son derece uyarlanabilir bir kontrol ve izleme sistemi. Sistemden bağımsız çözüm, her türlü donanım sistemiyle uyumlu; ancak, bu son gelişmeyi yönlendiren şey, IP KVM teknolojisi ile entegrasyonun müşterilere sunabileceği avantajlara yönelik önemli talep oldu.

Adder Orta ve Doğu Avrupa Satış Müdürü Patrick Buckley şöyle konuştu: “Yayın ve denetim odası ortamlarında çalışmak odaklanma ve netlik gerektirir. Operatörlerin erişmeye ve kontrol etmeye çalıştıkları teknoloji yerine eldeki göreve konsantre olabilmeleri önemlidir. BFE KSC Core ile ADDERLink INFINITY serisi arasındaki entegrasyon, müşterilerin kaynaklarına, üreticiden veya hedef kaynaktan bağımsız olarak tek bir kullanıcı arayüzünden anında erişebilecekleri anlamına geliyor.

ADDERLink INFINITY serisi ile KSC Core arasındaki kesintisiz entegrasyon, müşterilerin yalnızca KVM ağlarının değil, aynı zamanda çevresel izleme, playout ekipmanı, AV sistemleri, ışıklar, panjurlar ve daha fazlasının kontrolünü merkezileştirebilecekleri anlamına gelir.

ADDERLink INFINITY serisi, işletmelere IT altyapılarını bağlamak ve kontrol etmek için sonsuz fırsatlar sunar. Noktadan noktaya uzatıcı olarak veya mevcut IP ağınızı kullanan bir IP KVM matrisi olarak kullanılabilen sistem, operasyonel verimliliği artırmak, ekipler arası işbirliğini iyileştirmek, IT iş akışlarını kolaylaştırmak, BT ağlarını güvenli hale getirmek ve daha fazlası için tasarlandı.

 Adder ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.