Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > NewTek TriCaster Serisine Yeni TriCaster 1 Pro ve Yeni Kuşak Güçlü TriCaster 2 Elite Eklendi
NewTek TriCaster Serisine Yeni TriCaster 1 Pro ve Yeni Kuşak Güçlü TriCaster 2 Elite Eklendi
29.12.2021 14:51

IP tabanlı video teknolojisinin liderlerinden ve Vizrt Group’un bir parçası olan NewTek, 4K UHD anahtarlama, canlı akış, kayıt, veri odaklı grafikler, sanal setler, medya yayıncılığı ve daha fazlasını sunan TriCaster 1 Pro’yu piyasaya sürdü. Ayrıca NewTek, TriCaster 2 Elite için yenilikçi özellikleri de duyurdu. TriCaster 1 Pro ve TriCaster 2 Elite, yazılım ve IP ağlarının bütünleşik esnekliğini sunar; yalnızca TriCaster’larda bulunan en güçlü NDI entegrasyonuyla bir fırsatlar dünyasının kapısını açar. Her iki TriCaster da standart olarak otomasyon, yazı ve hareketli grafikler ve isteğe özel ısmarlama denetim yüzeyleri sunan LiveGraphics, LivePanel ve Live Story Creator araçlarını etkinleştirir.

Temmuz 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana TriCaster 2 Elite, tek bir sistemle ne kadar çok şey başarılabileceği konusunda yeni bir standart belirleyerek çok beğeniliyor. TriCaster 2 Elite, TriCaster firmasının en üst düzey çözümü olmaya devam ediyor ve şimdi hem eşsiz kalite ve esneklikle seçilebilen ses ve video dönüşleri (return) hem de NDI Genlock ile sistemi adeta kendisinden başkasının olmadığı bir lige yükseltiyor.

Uzaktaki konuklarla daha iyi bağlantı

Her iki TriCaster modeli de artık Facebook Messenger, WhatsApp, FaceTime, Zoom, Skype TX, Microsoft Teams, Discord, Slack ve Tencent gibi popüler görüntülü iletişim uygulamalarını video girişleri olarak entegre eden Live Call Connect’in en son sürümünü sunuyor. Ek olarak, yapımcılar, artık Android ve iOS cihazları için ücretsiz olarak kullanılabilen NDI TriCaster Camera App uygulamasını kullanarak herhangi bir mobil cihazı canlı bir prodüksiyon kamerasına dönüştürebilirler.

Daha iyi canlı ses

Yapay zekâ (AI), TriCaster 1 Pro ve TriCaster 2 Elite kullanmak, herhangi bir kaynaktan gelen arka plan gürültüsünü iptal ederek veya azaltarak, prodüksiyon kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Araç, sesleri otomatik olarak algılar ve sesi temizler, böylece gürültülü ortamlarda uzaktan arayanlar, yalnızca bir düğmeye dokunup Neural Voice Isolation aracını kullanarak net ve kolay bir şekilde duyulabilir.

NewTek ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’i arayabilirsiniz.