Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anlatacak Bir Hikayeniz Var: TriCaster Mini 4K | NDI
Anlatacak Bir Hikayeniz Var: TriCaster Mini 4K | NDI
22.01.2022 14:15

NewTek TriCaster Mini 4K, anlatacak bir öyküsü olan herkesin prodüksiyon uzmanlığına ihtiyaç duymadan eğlenceli ve heyecan verici gösteriler yapmasına olanak tanıyan, kullanımı kolay bir küçük boyutlu bir görüntü yaratma sistemi.

Öykünüzü televizyon kalitesinde sonuçlarla anlatmak için video uzmanı olmanıza gerek yok. TriCaster Mini 4K sisteminizi kutusundan çıkardıktan sonra dakikalar içinde UHD’ye kadar çözünürlüklerde bir program yapmaya hazır olabilirsiniz. TriCaster Mini 4K, kablo uzunluğu sınırlaması olmaksızın HDMI kameralarına ve cihazlarına basit bire bir bağlantılardan yararlanırken, medya bileşenlerine kolay bağlantı için NDI kullanarak IP tabanlı prodüksiyonun tüm avantajlarını sunar.

Başka hiçbir portatif video yaratma sistemi, TriCaster Mini 4K’dan daha uygun fiyata bu kadar küçük bir pakette hikâye anlatmak bu kadar kolay ve eğlenceli bir yol sunmaz. Kompakt ünitenin taşınması ve kurulumu kolay olup, her boyuttaki ve şekildeki ekranlara yüksek kaliteli programlar sunmak için gereken tüm özelliklere sahip. NDI ile TriCaster Mini 4K, kameralar, çeviriciler ve isteğe özel yazılım uygulamaları gibi IP üzerinden çok çeşitli NewTek ve üçüncü firma sistemlerine bağlanabilir.

Eksiksiz prodüksiyon

Video geçişleri, oynatma, miks efektleri, grafikler, ses miksi, sanal setler ve daha fazlası için yüzlerce gelişmiş prodüksiyon özelliğiyle harika içerikler üretin.

Format esnekliği

UHD 60p çözünürlüğe kadar programlar, performanslar, etkinlikler ve spor için formatlar arası miks ile sürükleyici ve sarmalayan bir izleme deneyimi sunun.

IP işleme

IP üzerinden sıfıra yakın gecikmeyle NDI görüntü, ses ve veri aktarımı. Ağın herhangi bir yerinden sınırsız sayıda IP kaynağına anında erişim ve bu kaynaklar arasında sorunsuz geçiş.

Çok kaynaklı görüntü miksi

Kameralar, mobil cihazlar, Skype görüntülü aramaları, bilgisayarlar, internet görüntü akış ortamları, ses/görüntü dosyaları, grafikler ve daha fazlasını içeren 8 harici uyumlu IP video kaynağının istediğiniz bir kombinasyonunu kullanın.

Çok hedefli dağıtım

4 adet IP canlı çıkış, çok kanallı kayıt, çok platformlu canlı akış, sosyal medya yayıncılığı, depolama belleklerine veya ağ konumlarına aktarım ile herhangi bir ekran veya program yayın akışı için çeşitli en/boy oranlarında, çözünürlüklerde ve kare hızlarında dijital medya içeriği üretin.

Kayıt ve tekrar oynatma

4 kanallı tam çözünürlüklü görüntüleri NDI veya QuickTime dosyalarına kaydedin. Ana kurguyu arşivleyin, post prodüksiyon için raw kamera görüntülerini alın, isteğe bağlı olarak prodüksiyon ekstralarını ve sunum malzemelerini önbelleğe alın ve anında yeniden oynatma için gerçek zamanlı önemli olayları yakalayın.

Prodüksiyon kontrolü

İşlevleri birleştirmek için makrolar oluşturun, kaydedin ve kullanın, uzaktan prodüksiyonlar için LivePanel ile basit özelleştirilmiş yazılım panelleri oluşturun ve Live Story Creator kullanarak gömülü komutlara sahip senaryo dosyalarına dayalı teleprompter kontrolünü kullanarak geçişler ve grafikler dahil olmak üzere gösterileri otomatikleştirin.

Canlı ses deneyimi

Yazılım tabanlı bir ses mikseri, dijital, analog ve ağ sesi desteği, Talk Back iletişimi ve çıkışa stereo ses miksi.

Newtek ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.