Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ZEISS Batis 2/25 Geniş Açılı Lens
ZEISS Batis 2/25 Geniş Açılı Lens
29.03.2022 12:52

Tam kare için kısa yakından odaklama mesafesi, yüksek hız, hızlı otomatik odaklama ve geniş alan açısı: manzara, mimari, sokak fotoğrafçılığı ve foto muhabirliğinde olağanüstü perspektifler için profesyonel lens.

25 mm geniş açılı lensin çok yakın odak mesafesi, olağanüstü perspektiflerin yaratıcı şekillerde uygulamasını destekler. Resmin en köşelerine kadar son derece eşit dağılımlı bir görüntü kalitesi sağlanır. Lens manzara, mimari, sokak sahneleri ve foto muhabirliği çekimleri için ideal bir araç.

ZEISS Batis otomatik odaklı lensler, Sony’nin aynasız, tam kare sensörlü kameraları için özel olarak geliştirildi. Performanstan ödün vermeyen kompakt, hafif bir sistem oluşturmak için kamerayla birlikte çalışacak şekilde uyarlandılar. Lensler, tüm E mount fotoğraf makineleriyle tamamen uyumlu olup, yalnızca hızlı, sessiz otomatik odaklama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda toza ve hava koşullarına karşı koruma sunar. Yaratıcı fotoğrafçılık için yenilikçi OLED ekran, odaklama aralığının her zaman mükemmel bir şekilde ayarlanabilmesini sağlamak için mesafeyi ve alan derinliğini gösterir. ZEISS Batis ailesinin yüksek hızlı sabit odak uzunlukları, tamamen yenilenen optik tasarımları sayesinde kusursuz görüntüleme sunar. Lens geliştirme ve en son teknolojilerdeki 125 yılı aşkın deneyimle birleşen efsanevi ZEISS T* yansıma önleyici kaplama, bir ZEISS Batis lensi ile çekilen her anın o olağanüstü ZEISS görünümünü sağlamasını garantiler.

Pürüzsüz ve güvenilir otomatik odaklama

Otomatik odak sisteminin tasarımı, belirli lens gruplarının son derece hassas bir şekilde kaydırılmasını gerektirir. ZEISS lenslerin odaklama sistemi, en iyi görüntüleme performansı ile sağlam ve sorunsuz çalışan bir otomatik odaklama mekanizması sağlamak için tasarlanmıştır.

Çok yönlü tam çerçeve lens

Sony’nin aynasız tam çerçeve sistemine yönelik güçlü lens, en yüksek gereksinimleri karşılar. Küçük tasarımına rağmen yakaladığı görüntüler, profesyonel fotoğrafçıların beklentilerini karşılıyor.

Hava ve toz sızdırmazlığı

Tozu ve püsküren suyu dışarıda tutmak için tasarlanmış özellikler sayesinde lens, kritik dış ortam koşulları için mükemmel şekilde uygun. Ayrıca uzun yıllar yoğun kullanım için tasarlandı.

Yenilikçi OLED ekran

İlk kez, odak mesafesini ve alan derinliğini lens üzerindeki OLED ekranda kolay ve sezgisel olarak doğru bir şekilde okuyabilirsiniz. Özellikle zayıf ışık koşullarında mükemmel okunabilirlik her zaman garanti ediliyor.

Mükemmel çözünürlük ve yüksek kontrast

Zengin doygunluk ve canlı renkler, kalıcı izlenimler yaratmanın olmazsa olmazı. Bununla birlikte, bir optik sistem içindeki dağınık ışık, görüntünün özellikle gölgelerde fark edilir şekilde aydınlatılmasına yol açar. Bu, görüntü kontrastını azaltır ve bunun sonucunda pozların kontrastsız ve soluk görünmesine neden olur. Bunu önlemek için ZEISS, dağınık ışığın istenmeyen etkilerini azaltmak için özel olarak geliştirilmiş çeşitli teknolojileri bir araya getirdi.

ZEISS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.