Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Prosistem, Yamaha’nın Türkiye Distribütörü Oldu
Prosistem, Yamaha’nın Türkiye Distribütörü Oldu
25.07.2022 11:07

Ülkemizin başarılı firmalarından Prosistem, geçtiğimiz ay Yamaha profesyonel ses ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu.

Yamaha’nın tarihi, kurucusu Torakusu Yamaha’nın 1887’de kırık bir kamış orgunu tamir etmesiyle başladı. Kısa bir süre sonra, Japonya’da üretilen ilk kamış orgunu başarıyla tamamladı. O zamandan beri Yamaha, geleneksel işçiliği gelişmiş dijital teknolojiyle harmanlayarak yüksek kaliteli ürünler üretmeye devam etti. Bir Yamaha ürünü tarafından üretilen sesin kalitesi, şirketin uzun yıllara dayanan teknik uzmanlığını ve yetenekli işçiliğini yansıtıyor.

Yamaha, canlı ses çözümleri başta olmak üzere yayıncılık, taşınabilir canlı ses, konser ve tiyatro, müzik, post prodüksiyon ve profesyonel konferans çözümleriyle çok geniz yelpazede ürün ve çözüm aralığına sahip.

Yamaha, üretmiş olduğu mikserler, arayüzler, ağ switcher’ları, işlemciler, güç amplifikatörleri, hoparlörler, ses sitemleri, DAW sistemleri, mikrofonlar, canlı yayın/oyun çözümleri, kulaklıklar, kayıt cihazları, aktif alan kontrol çözümleri, yazılımlar ve aksesuarlarla profesyonel sese dair tüm beklentileri karşılayabilir.

Yamaha profesyonel ses ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için  444 1 169 numaralı telefondan Prosistem’i arayabilirsiniz.