Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LYNX Technik’ten yellobrik Ürünleri İçin Yeni Sunucu Modülü
LYNX Technik’ten yellobrik Ürünleri İçin Yeni Sunucu Modülü
25.07.2022 11:08

Modüler sinyal işleme arabirimleri sağlayıcısı LYNX Technik, yellobrik ürünleri için yeni sunucu modülünü duyurdu. SVR 1000 sunucu modülü, şirketin popüler yellobrik donanım serisini kontrol etme, yapılandırma ve güncelleme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış RCT 1012 Rack Controller modeline eşlik eden bir ürün.

 Yeni SRV 1000 yellobrik sunucu modülü ve yellobrik raf donanımı denetleyicisi ile kullanıcılar, farklı tesislerde bulunan tüm yellobrik’leri merkezi bir konumdan kontrol edebilirler. Bu gelişmiş işlevsellik, yellobrik’leri merkezi olarak kontrol etmek için kolaylaştırılmış bir arayüze sahip tesisler sağlar, teknik personel sayısını azaltır, destek süresini kısaltır ve hem küçük hem de büyük yellobrik sistemleri için merkezi yellobrik izleme, raporlama ve diğer durum göstergelerini sağlar.

SRV 1000, yellobrik kurulumları ve uygulamaları için merkezi bir kontrol modülü olarak çalışır ve yapısı gereği ölçeklenebilir, tek bir aygıt rafından birçok tesise dağıtılan yüzlerce rafa kadar destekler. Kontrol topolojisinin tamamına ücretsiz LYNX Technik yazılımı, LynxCentraal uygulaması aracılığıyla erişilir. Tek bir SRV 1000 sunucu modülü, 256 adede kadar Rack Controller yellobrik’in kontrolünü gerçekleştirebilir ve her biri 12 adede kadar yellobrik modülüne bağlanabilir.

 SRV 1000, yellobrik Rack Controller ve yellobrik Rack Frame ile birlikte kullanılmak üzere tasarlandı ve birkaç bilgisayardan (MAC veya PC) veya üçüncü taraf uygulamalardan gelişmiş kontrol (uzaktan veya yerel) için bir yellobrik sistemine Ethernet LAN bağlantısı sağlar. Bir sistemdeki tüm yellobrik modülleri için uzaktan kontrol, durum izleme ve olay hata raporlaması sağlar.

LYNX Technik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.