Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Delkin BLACK Cfexpress Kartları Profesyonel Çözüm için İdeal
Delkin BLACK Cfexpress Kartları Profesyonel Çözüm için İdeal
24.09.2022 14:45

Hafıza kartı ve SSD depolama çözümleri ve kamera aksesuarları üreticisi Delkin Devices, bugün en çok satan BLACK CF express Type B bellek kartlarının üreticisi. Delkin’in BLACK CFexpress kartları, geliştirilmiş hızlar, daha fazla kapasite ile fotoğrafçılara ve kameramanlara profesyonel kullanım için güvenilir bir çözüm sunar.

Günümüzün yayın, sinema ve fotoğraf endüstrilerinin yoğun veri taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanan Delkin BLACK CFexpress B Tipi kartlar, 1240 MB/s’yi aşan minimum sürekli sıralı yazma hızları sağlayarak, 8K RAW 12- dahil olmak üzere kusursuz sinema kalitesinde video kaydını garanti eder. Nikon Z9’da Bit @ 60fps (2,6 Gbps). 

Bu kartlar, seçili kameralar ile kullanıldığında, sınırsız miktarda yüksek çözünürlüklü RAW fotoğraf çekerek, fotoğraf makinesi kılavuzunda belirtilen maksimum değerleri aşmasına olanak tanır. Kartlar ayrıca 1725 MB/sn’ye varan hızlarda veri boşaltma yeteneğine sahip olup, anında dosya erişimi ve daha kısa üretim sonrası başlangıç zamanı için karttan bilgisayara en hızlı, en verimli veri aktarımını sağlar.

Delkin BLACK serisi, hafıza kartları için dünyanın “En İyi Garantisini” sunar. Kartların yetkili satıcılardan seri takibi yapılır ve dünya çapında müşterilere aynı hizmet sunulur. Başka hiçbir hafıza kartı şirketi bunu müşterilerine sunmamaktadır.

Her BLACK CFexpress B Tipi bellek kartı, Canon (C300 Mark III, C500 Mark II, 1D X Mark III, R3, R5 ve R5C), Nikon (D6, Z6 II, Z7 II ve Z9), Panasonic (S1/S1R ve GH6) ve Phase One (XF IQ4) dahil olmak üzere günümüzün üst düzey sinematik ana bilgisayarlarında tam işlevsellik sağlamak için kapsamlı testlerden geçmiştir.

Delkin, “Ömür Boyu Garanti” politikasına ek olarak, “48 Saatte Değiştirme Garantisi” olarak bilinen BLACK hafıza kartları için benzersiz bir yerleşik sigorta poliçesi sunmaya devam ediyor. Artık Zoom İthalat güvencesiyle tüm Türkiye’de.

Delkin Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 511 46 40 numaralı telefondan Zoom İthalat’ı arayabilirsiniz.