Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Syracuse University, Bulut Tabanlı TVU Networks Hızlı Tekrar Oynatım Sistemi TVU Replay Kurdu
Syracuse University, Bulut Tabanlı TVU Networks Hızlı Tekrar Oynatım Sistemi TVU Replay Kurdu
22.10.2022 14:20

Bulut ve IP tabanlı canlı görüntü çözümlerinde pazar ve teknoloji lideri firmalardan birisi olan TVU Networks, bulut tabanlı hızlı tekrar oynatma sisteminin Syracuse Üniversitesi’ndeki (SU) spor bölümü tarafından alındığını duyurdu. Orange, yaklaşan sonbahar sezonundan itibaren voleybol, çim hokeyi, futbol, voleybol ve lakros gibi “Olimpiyat” sporlarının kendi tesisindeki maçları sırasındaki tüm konuşmaları izlemek için TVU Replay’i kullanacak. TVU Replay, yetkililerin maçları telefonlarından veya tabletlerinden anında incelemelerini sağlayan, çok kameralı bir kontrol uygulaması.

 NAB 2022’de çıkan uygulama, Syracuse atletizm bölümü personelinden gelen girdilerle geliştirildi ve bir D1 One yetkilisi ve oyun operatörü tarafından incelendi. Syracuse University’den Yapımcı/Koordinasyon Direktörü/Yönetici Scott Hecht, herhangi bir video girişini kullanma yeteneğinin, Orange spor takımları için sağlam bir kazanan olmasını sağlayan aciliyet ve maliyet etkinliği sağladığını söylüyor. Hecht şöyle konuştu, “Telefonunuzdaki herhangi bir uygulamayı kullanmak kadar basit olduğu için çok az eğitim gerekiyor ve sahaya bir kamera yerleştirdiğimiz her açıdan bir oyunun incelemesini hemen izleyebiliyoruz. Bu uygun maliyetli, bulut tabanlı bir sistem olduğundan, onu anında tekrar etme lüksüne sahip olmadığımız D1 spor programlarımızda kullanabiliyoruz. Tüm atletik programımız için son derece heyecan verici ve diğer üniversite atletizm bölümleri için de öyle olmalı.

Sahadaki tüm kameraların sinyalleri milisaniyeler içinde uygulamaya gelir, maç operatörü gözden geçirmek için en uygun kaynakları seçer ve yetkililer en iyi açı için yakınlaştırıp uzaklaştırabilir/geri sarabilir/hızlı ileri sarabilir ve anında tespit yapabilirler. Kare hızı, bir dizüstü bilgisayar için bir video oyun denetleyicisi kullanılarak, arayüzün dokunmatik ekranında parmaklarla kontrol edilir.

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04 numaralı telefondan Alen Elektronik’i arayabilirsiniz.