Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Vision Research Phantom VEO-E Kameralar
Vision Research Phantom VEO-E Kameralar
28.03.2019 09:56

Phantom VEO ailesinin iki yeni üyeleri bir ve dört megapiksel sensörlere sahip E-310L ve E-340L, her ikisi de 3 Gpx/saniye yüksek hızlı görüntüleme sağlıyor. VEO-E kameralar klasik kameralarla mümkün olanın ötesinde çalışmalar yapan endüstriyel ve akademik kurumlar için uygun maliyetli çözüm oluşturuyor.

Küçük ve hafif VEO-E kameralar, Phantom VEO-L kameraların birçok özelliğini taşıyor. Bir HDMI çıkışının standart monitörler ve televizyon ekranları üzerinde gösterim yapabilmesi, kamera çalışmaya başladıktan sonra canlı görüntüyü izlemek ve pürüzsüz ağır çekim oynatımı hemen seyretmek için ideal. 

Sistemin parçası olan görüntü yakalama ve analiz yazılımı Phantom PCC, mükemmel görüntü kalitesi ve hassasiyetiyle verimli bir iş akışı için tasarlandı. Görüntü tabanlı otomatik başlatma, kesimlere ayrılmış RAM ile kesintisiz kayıt işlevi, sinyal alımı için iki adet programlanabilen giriş/çıkış portu ve çok yönlü lens montaj seçenekleri, VEO-E kameraların diğer kullanışlı özelliklerinden. 

Üniversite ve yüksek okullarda her türlü araştırma aracı için esneklik önemli. Değiştirilebilen lens yuvaları kullanıcılara hangi etkinlik için hangi lensin en uygun olacağı üzerine karar verme imkanı sunuyor. Nikon, PL, C ve elektronik denetimli Canon EF lensler VEO-E ile uygun olup, değiştirilmeleri kolay ve hızlı. 

VEO-E kameraların gövdeleri işlenmiş alüminyumdan ve son derece hafif tasarımlı. VEO serisi kameraların en hafifi olan 1.8kg gövde, en hassas iç parçaları koruyor. Elektronik devreler hava akışından yalıtılmış olduğu için, sensöre toz kaçma olasılığı çok düşük. 

VEO-E 310L

Küçük, hafif, uygun fiyatlı Phantom VEO-E 310L, güvenilir Phantom VEO kamera tabanından yararlanarak yazılım tabanlı, yüksek hızlı görüntü yakalıyor.

Phantom VEO-E 310L, 35mm formatta 1 Mpx sensörlü, 3 Gpx/saniye yüksek hızlı bir kamera. Bu kombinasyon araştırmacılara yüksek kaliteli optik ve çeşitli nesneleri incelemek için gereken kare hızları sunduğu için, üniversite ve araştırma kurumu laboratuvarları için ideal. 

VEO-E 340L

Küçük, hafif, uygun fiyatlı Phantom VEO-E 310L, güvenilir Phantom VEO kamera tabanından yararlanarak yazılım tabanlı, yüksek hızlı görüntü yakalıyor.

Phantom VEO-E 340L, 35mm formatta 4 Mpx sensöre sahip. 3 Gpx/saniye hızda veri işlem kapasiteli bu yüksek hızlı bir kamera, araştırmacılara en ince ayrıntıları inceleme imkanı veren yüksek kaliteli optik ve çeşitli nesneleri incelemek için gereken kare hızları sunduğu için, üniversite ve araştırma kurumu laboratuvarları için ideal. 

Vision Research ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.