Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Huawei Artık AIMS Tam Üyesi
Huawei Artık AIMS Tam Üyesi
24.12.2018 18:14

The Alliance for IP Media Solutions (AIMS), küresel mühendislik ve elektronik firması Huawei’nin birliğe tam üye olarak katıldığını duyurdu. Dünyanın dijitale dönüşümünde önemli bir oyuncu olan Huawei, önemli bir bilişim ve iletişim teknolojileri (ICT) altyapı platformları sağlayıcı. 

Huawei Enterprise Business Group bulut bilişim, büyük veri, nesnelerin interneti ve yapay zeka alanlarındaki teknolojik gücünü kullanarak, aygıtlar, ağlar ve bulut arasında daha iyi sinerjiyi teşvik eden açık, esnek ve güvenli ICT altyapı platformları sunuyor. Huawei yayıncıların 4K/8K hizmet gereksinimlerini karşılamak için dijital medya çözümleri üzerinde Hunan Broadcaster System ile işbirliği yaptı ve kayıpsız, IP tabanlı 4K yapım kurmak için birlikte çalıştı. 

AIMS Yönetim Kurulu Başkanı Michael Cronk şunları söyledi: “AIMS rol haritasındaki köşe taşlarına erişmek için medya endüstrisinde bu işe soyunan üreticilerden, kullanıcılardan, ticari gruplardan ve benzer organizasyonlardan güçlü bir ortak çaba gerekiyor. Her yeni üye bu girişime yeni bir bakış ve uzmanlık getiriyor ve profesyonel medya için standartlara dayalı bir IP iletimine giden yolda bizi bir adım daha ileriye götürüyor.”

ETİKETLER