Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure TwinPlex Minyatür Yaka ve Kulaklık Mikrofonu
Shure TwinPlex Minyatür Yaka ve Kulaklık Mikrofonu
29.05.2019 12:42

Shure’un yeni 5cm uzunluğunda minyatür tümyönlü yaka ve kafa kulaklık takımı, en zorlu koşullara dayanıklı bir yapıda tasarlandı. TwinPlex profesyonel vokal performansın şart olduğu durumlarda hem yüksek hem de düşük frekanslarda doğal ses sağlıyor. Patent bekleme aşamasındaki yeni kapsül teknolojisi, gizlenmesi kolay bir pakette sınıfının en iyi sesi sunmasıyla hızlı kişisel değişiklikler veya ses kalitesini etkilemeden giysinin altına gizlice yerleştirmek için ideal. 

Önde gelen ses profesyonellerinden gelen girdiler dikkate alınarak geliştirilen TwinPlex, son derece güvenilir bir şekilde yüksek kaliteli ses yapımları için tiyatro, yayın, film, televizyon ve kurumsal sunumların farklı türde gereksinimlerini destekliyor.

TwinPlex serisinde çeşitli renklerde dört yaka mikrofonu (TL45, TL46, TL47, TL48), son derece hafif, tamamen ayarlanabilen bir kulaklık takımı mikrofonu (TH53), geniş kapsamlı aksesuarlar ve opsiyonlar var. Benzersiz çift diyaframlı tümyönlü tasarım, üstün eksen dışı tutarlılık ve çok düşük iç gürültü yaratarak, gerçeğine benzer vokal netlik ve sıcaklık yaratıyor.

Yıllarca yoğun kullanıma benzetmek için ultra ince TwinPlex kablosu tesis içi testlerde esnetildi, gerildi ve son sınıra kadar çekildi. 1.1mm ve 1.6mm seçenekleri olan ve boyanabilen kablolar, bükülmelere ve bellek etkisine karşı dayanıklılar. Yenilikçi bir fazladan koruma kaplamalı sarmal yapı sayesinde daha önce görülmemiş bir esneklik performansı sunuyorlar. 

Tiyatro ve realite TV gibi önceden kestirilemeyen, riskli ortamlar için ideal TwinPlex, koşullar ne olursa olsun kusursuz sesi garantilemek için yapılan geliştirilme ve saha testleri sırasında sınırları zorladı. Islanması çok zor (superhydrophobic) kaplama ve değiştirilebilen, tere dayanıklı frekans kapakları, terin ve nemin sesi gölgede bırakmasını engelliyor. Medikal sınıf kablo teknolojisi, kişisel tasarıma ve yoğun çalışmaya imkan verecek kadar esnek.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.